Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy pizsama...

Mit lehet csinálni egy pizsamapartyn?

Figyelt kérdés
15-16 éves lányok mit tudnak csinálni egy pizsamapartyn?:D Valami program? Eltudnánk beszélgetni, hülyülni...de kéne valami program is.
2009. febr. 26. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár én fiú vagyok, de van egy tippem:

- Nézzetek horrorfilmeket! :D

2009. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi filmet szoktunk nézni, hülyüni, piálni (csak egy kicsit :P), sétálni, felelszvagymerszezni, vagy ha van vmi jó társasjáték akkor azzal (pl angyal vagy ördög) De sztem különösebb program nélkül is ellesztek:D
2009. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zene, tánc, ruhák próbálgatása, sminkek kipróbálása, vagy akár egymás festése bekötött szemmel! A februári IM-ben vannak jó tippek nagyon :)
2009. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszikösziköszi^^

a filmnézés azért nem jó, mert nincs a szobámban tévé, csak a szüleim szobájában, és ők este már alszanak:D ...

séta sötétben...hmm... jól hangzik.:) sztem az lesz.

felelsz vagy mersz azért nem lenne olyan izgi, mert csak 3-4en leszünk, és nemlesznek fiúk:/:D de lehethogy az is lesz.

smink, ruhapróbálgatás, modelltállás, fotózkodás biztos, hogy lesz.

Tényleg köszi mindenkinek, lehethogy megszerzem akkor azt az IM-et.:D Várom még a tippeket...:)

2009. febr. 26. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
mi filmezni szoktunk, vízipipázni, pókerezni, néha iszogatni :D meg ilyesmi. igazából mindegy mit csináltok, csak jól érezzétek magatokat :)
2009. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igaz már 21 vagyok, és soha nem voltam pizsi partyn, de én csajos filmeket néznék, és csipszeznék meg érdekes és vicces társasokat játszanék zenét is hallgatnék és sokáig(egész este) fent lennék, meg kidumálnám a csajos dolgokat és a fiúkat :D
2010. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!