Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fotópályázatok fiataloknak (? )

Fotópályázatok fiataloknak (? )

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Nagyon szeretnék fotózással foglalkozni. Tényleg nagyon érdekelne. A szüleim azt mondták, hogy addig nem veszünk nekem új gépet, amíg meg nem mutatom nekik, hogy van értelme.. Most is van egy gépem, ami nem rosz, de én jobbat szeretnék, hogy még jobb képeket csinálhassak.

Csinálok olyan képeket, amik szerintem szépek, és jutnék is velük valamire, csak ha megnézek egy fotópályázatot, akkor már leteszek róla, mert meglátok egy pár képet és az enyém a közelében sincs ezeknek. Tudnátok nekem segíteni, hogy hova jelentkezzek, ahol van esélyem nyerni, hogy bebizonyíthassam, hogy tudok én is valamit? Esetleg amatőr fotópályázatokon induljak? Segítsetek kérlek. Jó lenne ha egy kicsit előrébb jutnék, a kedvemet is meghozná szerintem. Nagyon érdekel a fotózás.:)

(Bocsi ha kicsit hisszú és érthetetlen...:))


2011. márc. 15. 19:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!