Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a titka David Copperfield-n...

Mi a titka David Copperfield-nek? Hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
Szóval ha Youtube-on megnézitek David Copperfield-nek azt a videóját amin egy kártyatrükköt mutat be (névszerint Grandpa Aces) és valaki tudja minden egyes lépését, akkor ha nem gond, szeretné megkérni, hogy írja le nekem, mert nagyon szeretném azt megtanulni! Kösz a segítséget!
2009. febr. 19. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
David Copperfield híres arról, hogy saját maga találja ki a trükkjeit és van amelyikkel pár év alatt készül el. Eladni nem szokta őket és a személyzete összes tagjával titoktartási szerződést irat alá. 3-4 éve készített vele interjút egy nagy külföldi tv csatorna (már nem emlékszem melyik) és 1 000 000 dollárt fizettek neki csak azért, hogy felfedje egyik trükkjét. Szóval szerintem nem sokan fogják neked elmagyarázni.
2009. febr. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

[link]


[link]


Tessék.Remélem segítettem. ;)

Sok sikert a mutatványhoz. :D

2009. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az infókat:D remek minden, és most tanulgatom:D amúgy meg ha tényleg fizettek neki egy milliót, akkor ellehet rendesen az emberke:D de hát nem hiába, ő Copperfield:D
2009. febr. 21. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!