Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a pogóról?

Mit gondoltok a pogóról?

Figyelt kérdés
Sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni, de már nagyon szeretném. Közeleg egy Road koncert, amin biztos, hogy pogózni fogok! :-) Sokan féltenek, mivel 14 éves lány vagyok. Számomra nagyon felemelő érzés egy ilyen koncerten ezerrel tombolni, rázni a hajunkat és csak érezni a zenét! Mi a véleményetek? Lebeszélni nem könnyű, inkább tanácsokat/tapasztalatokat várok. \m/
2011. márc. 2. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó zenére pogózni isteni dolog. Nem árt viszont észnél lenni közbe.
2011. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp valami masszívabb cipőbe menj, pl. bakancs mert széttaposhatják a lábad. Ne legyen rajtad olyasmi amit könnyen letéphetnek vagy beakadhat (túl hosszú fülbevaló, könnyen kioldódó top). ha szegecses a kabátod vagy a karkötőd esetleg a nyakláncod, azt addig vedd le, mert balesetveszélyes lehet.

Persze a pogó durvasága függ attól, hogy mekkora a korncert és milyen a zene. A Road nem egy olyan durva muzsika, nem lesz gáz.


ha elesel elvileg felsegítenek, ez aféle szabály. A karodat tartsd magad mellett, sose lökj durván. Ha még nem csináltál ilyet, akkor maradj a pogó szélén, hogy könnyen ki tudj menni.


A hajadat más arcába rázni parsztság.

2011. márc. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert ha elesel lehet, hogy agyontaposnak, am. állati jó:DDD!!!!!!!!!! Én már csináltam egy pár szor.
2011. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!