Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen vízipipát vegyek?

Milyen vízipipát vegyek?

Figyelt kérdés
Azaz: néha társasággal, néha egyedül szívnám. Tehát többcsöveset vegyek, vagy egycsöveset? Ha többcsöveset vennék, akkor nemkéne továbbadogatni stb...De ha egycsöveset, akkor tudnám egyedül is szívni, vagy a többcsöveset is jól lehet egyedül???? Mi a véleményetek? Mit ajánlotok? Esetleg konkrét ajánlat?-márka, méret, csövek, egyéb-??????
2011. febr. 28. 18:38
 1/2 Mycurka válasza:

Mi egycsöveset vettünk. Körbeadogatjuk, de már párszor zuttyant le a padlóra. Társasághoz a többcsöves, egyedülihez az egycsöves. De jó a többcsöves is, csak le kell dugaszolni. Ha jól emléxem.

Mi a vaterán vettük. Márkát nem tudok, de a legfinomabb dohány bele a mandarinos és narancsos. Jó még a trópusi is.

2011. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
lehet olyat venni ami alapjáraton egy csöves de ki lehet egésziteni több csövesre nekem is ilyen van ha többen vagyunk csak rátekerem másik "cső bemenetet" rá a második csövet ha egyedül vagyok akkor vissza a gyárilag kapott ilyen "végzáró golyót" és kész (bocsi csak nem tudom mi a szakkifejezésük) nem kell befogni a másik csövet ha egyedül vagy stb stb. Vagy ha több csöveset veszel akkor nem tudom mennyire jó de haver azt mondta ő kiveszi a többiből a csövet csak egybe hagyja benne és faragott bele parafa dugót és az is lezárja
2011. márc. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!