Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Anikó a legnagyobb szarkeverő?

Anikó a legnagyobb szarkeverő?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 20:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Háát szerintem meg elég érett vagyok majd 28 évesen é egy gyerek anyjaként-bár az érettség nem kortól függő.Hozzáteszem én az elején kedveltem Anikót,és még sajnáltam is,hogy először senki sem akart barátkozni vele.Aztán mikor jött a karácsony és nem kapott a családjától semmit,elkezdte magát sajnáltatni.Nekem azért volt furcsa,hogy így hirtelen szerelmes lett az Olivérbe,mert ez csak az utóbbi két hétben lett...Hisz volt pár eset amikor odamondogatott neki milyen két színű ember.Ugyanezt el színészkedte a Gina távozásánál is,mindenki azt kérdezte-és mikor lettek ilyen jóba???

És ne haragudj kedves utolsó ,de olyan kérdést teszek fel amilyen nekem tetszik.

2011. febr. 15. 06:45
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kérlek szépen, az Gigi. Ő halkan, sunyín, nem látványosan keveri a szart. Sokkal rosszabb mint Anbikó, bár ő is rendesen kever-kavar az biztos.
2011. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!