Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Anikó a legnagyobb szarkeverő?

Anikó a legnagyobb szarkeverő?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Láthatja mindenki,hogy miatta kellett mennie Olinak is-bár nem neki szurkoltam-továbbá ő keveri legjobban a szart közöttük,nem volna ennyi konfliktus ha ő nem lenne.mikor meg látja,hogy felhúzott mindenkit nagyokat röhög magában,remélem ő esik ki legközelebb.
2011. febr. 14. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Egy románchoz két ember kell, és Szandika is megmondta amúgy hogy Olivér kezdeményezett Anikóval.

Nem szarkeverő csak kb azáltal hogy jóban lett a négyessel ez sok embernek szemet szúrt, meg közbe kialakult ugye az Olival az a dolog, de az se szarkeverés volt, ezt diktálták az érzelmek, ennyi.

2011. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen!

Ott nyal, ahol erősnek érzi magát. Zsófi kiesése előtt mennyire az volt, hogy sz.rják le a másik csapatot, utána hirtelen átpártolt hozzájuk. Most ugyanez van a "macsó vagyok, sírok a picurkám után" emberünkkel is. Most a cigányhordát érzi erősnek, ott puncsol, és hirtelen semmi baja nincs az erzsivel.

2011. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Aniko nagyon gáz.Elöször Béci majd Király L. aztán meg Olivér kellett neki,persze ebböl mindekinek volt barátnője.

Szánalmas az ilyen nő és akkor még nyafog hogy nem kell senkinek.Amúgy ha nem lenne ilyen hülye stilusa még egy helyes aranyos csaj is lehetne.Amúgy nem véletlen szerintem h amikor kari volt akkor sem kapott ajánékot senkitöl ő a kinti életben is ilyen lehet h az kell neki ami másé.Szerintem nincs annyira oda Olivérért mint mutatja és elég szánalmas hogy még mondogadtja hogy kimegy majd Olihoz,nem hiszem hogy Oli igény trat rá örül hogy megmenekült a kapcsolata.A legnagyobb szarkeverőnek amúgy Évát tartom és gusztustalan a viselkedése is.

2011. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsó-mindenben amit írtál együtt értek veled
2011. febr. 14. 21:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Abszolut. Nagy napraforgo. Azon se csodalkoznek, ha ezentul Becieknek nyalna, mert pillanatnyilag ok tobben vannak .. mondom PILLANATNYILAG :D
2011. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
véggreee -valakik látnak is ,nem csak nézik ezt a műsort
2011. febr. 14. 21:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert veled értenek egyet? Már nem azért, nem foglalnék most állást, de nem gondolod, hogy minden amit gondolsz kicseszettül szubjektív, és millió féle igazság létezik? Szerintem amíg valaki nem érett annyira, hogy ilyesmivel tisztában legyen, az ne tegyen fel ilyen kérdéseket, hiszen tök világos, hogy te nem véleményekre voltál kíváncsi, hanem arra, hogy valaki aláírja a véleményedet. És ez szerintem baromira vicces.
2011. febr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Najó, mégis foglalok állást is.

Anikó igyekezett valóban a legnagyobb kavarásokat végrrehajtani, de szerintem ezt a karaktert ő erőlteti magára, mert azt hiszi, hogy ez eltakarja a bizonytalanságát. Igazából borzasztóan vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Néha (például most az élő adásban is) hihetetlenül őszíntének és kedvesnek látom, máskor meg képes a valódi énjét is úgy előadni, mintha színészkedne, nyafog, igyekszik kavarni, mert azt gondolja attól keményebb lesz.

Éppen emiatt úgy gondolom, hogy ő egy érdekes karakter, és fog még pozitív/negatív meglepetést egyaránt okozni.

2011. febr. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!