Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Így hogyan menjek discoba...

Így hogyan menjek discoba táncolni?

Figyelt kérdés
Voltam már, de akkor is csak bénáztam picit ritmusra. Hazajöttem, leültem, elkezdtem disco tánc oktató videókat nézni, kb majdnem szemberöhögtem az oktató csávót annyira gáz dolgokat csinált, legalábbis szerintem. Viszont mindenképpen szeretnék tánctérre is menni, mert ott kib*szottjó csajok vannak, és ott állni sztem még cikibb mint valamit lötyögni.. (Meg a csajok am is imádnak táncolni, nem mondhatom azt h oké, várok inkább itt egy órát amég táncolsz..)
2011. febr. 6. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A disconak nem az a lényege hogy profi táncosok táncoljanak, hanem hogy jól érezzük magunkat.A kutya nem törődik vele hogy hogy táncolsz, vagy hogy táncolsz-e egyáltalán.

De ha ennyire gondba vagy, akkor is azt tanácsolom hogy valami olyan műsort nézz mint a viván a club rotation és ott azt látod hogy a sima bulizok hogy táncolnak.

2011. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!