Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit akart Tőlem?

Mit akart Tőlem?

Figyelt kérdés

Tehát, kb október elején elmentem egy előre meghirdetett fórumra ahol az a személy is ott volt aki engem érdekel és megtartotta a kis előadást utána volt egy kis csevej a résztvevőkkel. Előttem állt és rágyújtott egy cigarettára közben beszélgetett a többi emberrel ,én a fal mellett álltam és beszélgettem egy kölökkel aki szintén ott volt de hozzá tartozott, mint tanonc. Aztán egyszer csak megfordult és megszólított

- A kisasszonynak még be sem mutatkoztam -és megfogta a kezem és bemutatkozott

- ..... .....-nak hívnak

Ekkor éreztem ,hogy rámarkol a kezemre és gyakorlatilag felnyomott a falra :/

nagyon mélyen belenézett a szemembe és akkor amikor Én válaszoltam szerintem akkor is inkább azt figyelte és a tekintette mély volt és olyan kétségbe esett fejet vágott mintha nem is tudom rajtam múlna az élete :)

aztán hívták hogy indulnak és mennie kellett .

No akkor választ kérek hogy mit szürtetek le belőle és szerintetek mire gondolt ? Egyébként pedig nem akarok tőle semmit csak izgat a dolog és nem hagy békén vele beszélni meg már nem tudok ugyan is azóta becsajozott meg hát azt hinné nem ő kell hanem az egzisztenciája ,,,

választ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2011. febr. 1. 00:49
 1/4 A kérdező kommentje:
VÁLASZT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 1. 02:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy alapból ilyen a stílusa, és ez az egész nem konkrétan neked szólt. Lehet, hogy bárki mással is így viselkedett volna, nincs ebben semmi különös.
2011. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
te egy akkora egy hülye vagy ilyennel terheled a gykorikerdesek.hu-t? észnél legyél már! ennyi erővel valakivel kezet fogtam rám nézett és nagyon be szartam na most akkor ez mit jelent?? hülye gyerek...
2011. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
olyan emberek válaszát várom aki értenek a testbeszédhez nem olyanokét akik le akarnak pontozódni.
2011. febr. 1. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!