Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi okozhatta a West Balkánban...

Mi okozhatta a West Balkánban a pánikot?

Figyelt kérdés
Annyiféle hír terjeng. Egy kis sima verekedés nem keltene ekkora pánikot...igaz az ott levők minimum fele mit sem tudhatott,csak annyit észlelt hogy lökik őket meg dúródnak. Tényleg késelés lett volna?nad e akkor hol vannak a szemtanúk és hol a megkéselt?Miért hallgat errőla rendőrség szerintetek?
2011. jan. 17. 16:14
1 2
 11/15 MolotovPunk ***** válasza:

Ismerem a helyet,bár nem az én zenei világom megy ott,ezért nem is járok oda.Szerintem valamit el akarnak titkolni.

Bár lehet az előbbinek van igaza,lehet csak sima pánik történt.Ezt azok tudják,akik ott voltak azon az estén.

2011. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 bp1985 ***** válasza:

[link]


Olvasnivaló. Kamu képeket terjeszt a neten is valami idióta. NEM VOLT KÉSELÉS. A heg, meg egy szúrt sem között van egy kis különbség szerintem. Valaki magára is vállalta, hogy ő kiabálja azt, hogy késelés történt.

2011. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Elolvastam a belinkelt oldalt..Ennyit arról,hogy egyes emberek átveszik mások szövegét,és utána már csak mentegetőzés van,hogy ezt nem ők írták..

Így keletkezik a pánik..Elég ha 1 ember mond valami félreérthetőt,és mindenki mint a birkák követik..

2011. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm volt már ott és ők 50-en voltak és azt mondta hogy az úgy pont jó volt. Akkor hogyan engedhettek be 4000 főt vagy mennyit???

50 főnél pont kényelmes az a hely nem pedig így a 80-szorosa :S:S:S:S

Ez felelőtlenség volt.

2011. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

utolso, az ismerosod nem normalis. :D szted vegy 3-4 emeletes szorakozohelyen 50 fo a normalis? :))

300!

2011. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!