Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi okozhatta a West Balkánban...

Mi okozhatta a West Balkánban a pánikot?

Figyelt kérdés
Annyiféle hír terjeng. Egy kis sima verekedés nem keltene ekkora pánikot...igaz az ott levők minimum fele mit sem tudhatott,csak annyit észlelt hogy lökik őket meg dúródnak. Tényleg késelés lett volna?nad e akkor hol vannak a szemtanúk és hol a megkéselt?Miért hallgat errőla rendőrség szerintetek?
2011. jan. 17. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Bemondták a tévében(több csatornán is),hogy nem késelés okozta a 3 fiatal lány életét hanem fulladás.(ráadásul az egyik lánynál kábszer fogyasztást állapítottak meg)

Hogy mi lehet a pánik kiváltó oka? Talán semmi,vagy az,hogy sokkal többen voltak ott mint amennyien lehettek volna.Túl nagy volt a tömeg mintha szardíniák lettek volna egy konzerv dobozban.Ilyenkor bőven elég ha valaki elesik,és a többiek megtapossák,és már ott is van a pánik.

De nem kell találgatni.Nézd a híreket és idővel megtudod mi történt.(A Hír tévén nézd,jobb mint az rtl)

2011. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Felesleges a tv-t nézni, nem fogod megtudni belőle az igazságot...
2011. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

A tévében folyamatosan hazudnak/hárítanak.

Csak nem tudom, mit akarnak eltitkolni ennyire.

Igenis késelés történt. Mi annyit láttunk, hogy egy lányt a kezénél és a lábánál fogva hoznak ki, melltartóban, a hasán egy nagy vágással.

Az akkor még is mi lehetett?

Másrészről meg ma találtak a szórakozóhely előtt egy kést a pocsolyában. Kijöttek a rendőrök vagy 15 kocsival.

Ha tényleg kizárták a késelés lehetőségét, MINEK JÖTTEK KI?

:)

2011. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Mi annyit láttunk, hogy egy lányt a kezénél és a lábánál fogva hoznak ki, melltartóban, a hasán egy nagy vágással."


AKKOR MIÉRT NEM JELENTKEZEL A RENDŐRSÉGEN SZEMTANÚNAK???


Merthogy állítólag vasárnap estig senki nem jelentkezett, aki a késes sztorit alátámasztotta volna!

2011. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
annyian mondják hogy késelés volt. voltam ekkora buliban,akkora tömeg nem indul ki csak úgy rémülten. Szerintem a rendőrök is tudják,azt olvastam hogy egy újságíró is látta az egyik áldozaton a vágást. De nemtudom miért titkolja a rendőrség,szerintem senki se fogja megtudni az igazat,csak az tudja aki ottvolt és vmit látott
2011. jan. 18. 14:53
 6/15 anonim válasza:

Kedves hozzászóló!

Még ott helyszínen leadtuk a tanúvallomást.

Feljegyzetelték és ennyi volt. Nem igazán látszott, hogy foglalkoznak az információval. Itt valamit nagyon el akarnak titkolni, de ötletem sincs, hogy mit...

2011. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ja, harmadik hozzászóló voltam!
2011. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Től sok ember látott itt túl sok mindent. 10-15 szemtanu még oké.... de itt 50-100 ember vélt látni dolgokat.


Hasi seb lehett attól is, hogy rányomták egy korlátra.

2011. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Számomra az a homályos az egész ügyben, hogy egy tömeg akár késelésnél, akár verekedésnél nem így viselkedik. Inkább félrehúzódnak, kört alkotnak, stb. Nem kezdenek menekülni. A menekülés tűzesetnél, vagy mondjuk bombariadónál fordul elő, amikor gyorsan akar mindenki egyszerre távozni. Amikor egyszerre érzik úgy sokan, hogy az életük, épségük veszélyben van. Önmagában még a sokaság sem ok rá, hogy egyszerre, egy időben akarjon mindenki lelépni, mert szűk a hely. Szerintem a biztonságiaknak kellett látni valamit, tudnak valamit, hogy mitől lett a pánik.
2011. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:25

Ugye te még nem voltál ilyen helyzetben amikor pánik tört ki?

Én sajnos megtapasztaltam,és nem volt sem tűz,se késelés.

Évekkel ezelőtt külföldön voltam egy focimeccsen.Ment a meccs javában,és mentek a szokásos dolgok.A két szurkolótábor egymásra kiabálása,szurkolás stb.Ahogy mi is csak szurkoltunk.Még ma sem tudom,hogy mi történt,és mi volt a pánik oka,csak annyira emlékszem,hogy valahol egy verekedés zajlott le,majd mint a dominók elkezdték az embert lökni.Én attól ijedtem meg,hogy el fogok esni,és eltaposnak,így akaratlanul is kapaszkodtam az előttem állóba..Majd mint akik megőrültek ment a sor a pálya felé..Akkor már csak sikításokat,kiabálásokat hallottál.Egy emberként rohant mindenki a kijárat vagy a pálya felé..Iszonyatos volt,mert annyira féltem,és hamar észrevettem,hogy egymagam vagyok.Angolul sem tudtam,és attól féltem,hogyha megsérülök nem fogok tudni semmit sem mondani.Nem volt tűz,nem volt késelés,csak megindult a tömeg.Bőven elég volt,hogy pár ember bepánikoljon,és meg is történt a baj.Én megúsztam,viszont csak otthon vettem észre,hogy a ruhám szanat szét volt tépve,hasítva.A párom a cipőjét vesztette el,és eltört a karja.De pár ember ott is meghalt,és elég sokan meg is sérültek..

Egy nagy tömegnek főleg ha túl sokan vannak nem feltétlenül kell komoly ok,hogy pánik törjön ki..

2011. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!