Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok melyik hatásosab...

Sugee kérdése:

Mit gondoltok melyik hatásosabb? : Ha kiadok egy halom pénzt gitároktatásra? Vagy Itthon tabról tanulok dalokat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit akarsz.


Ha normálisan meg akarsz tanulni gitározni, akkor bizony ki kell adni rá egy halom pénzt.

Ha csak magadnak akarsz tabokat játszogatni, akkor felesleges normálisan megtanulni.


De igazán jó gitáros nem nagyon leszel autodidakta.

2011. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

te milyen hülye vagy!! (ez az elöttem levőnek szól!)

hallod én 4 éve magamtól tanulok és nem magmanak játszogatok itthon sőt! az iskolámban ünnepéjeken lépek fel voltam már a főtéren is fellépni adventkor szal azért ne mond h egyedül nem lehet tanulni mer ez baromság... a gitárokon meg a húrokon kívűl semmien pénzt nem adtam ki okatatásra vagy stb.... szal baromság amit irtál.

2011. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, nem érzem magam hülyének :D

Az a helyzet, hogy zenész vagyok, és elég sok profi és autodidakta zenésszel találkoztam már. Össze se lehet hasonlítani a színvonalat!

Akik tabról tanulnak dalokat, csak tépni tudják a húrokat, egy olyannal nem találkoztam még, aki valóban szépen játszott volna.

2011. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát akkor elég szerencsétlen vagy már bocs
2011. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a véleményeteket fiúk! De ne vesszetek már össze :D És szerintem is...aki elég időt fordít a tanulásra abból lehet jó gitáros!
2011. febr. 5. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja gitározom, elektromoson kezdtem és azon is játszok (mondták hogy akusztikuson!) nem érdekelt mit mondtak. Magamnak játszok, magamtól tanulok, netről, tabokból. Jó pár rock solot tudok, és elég szépen is játszok (egyik ismerősöm gitárra járt jópár évig, még jár is) és ő mondta h elég jó vagyok. szál MEG LEHET TANULNI, ÉS NE ILYEN SZAR SKÁLÁKAT TANULJ, MEG AKKORDOKAT, HA ROCKOT AKARSZ JÁTSZANI AKKOR AZTJÁTSZ!:D AZT JÁTSZD AMI TETSZIK!
2011. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!