Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy kell ilyen klippet...

Hogy kell ilyen klippet készíteni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=0rZODrEpEk0&feature=related


Erről, ehhez hasonlóról lenne szó, hogy hogyan kell ilyet csinálni milyen programmal? És nehéz? :S

Hogy képek legyenek meg tudjak szöveget írni.Mert van egy történetem és szeretném megcsinálni így.

Válaszaitokat köszönöm előre is. :)


2010. dec. 28. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Movie makerrel lehet ilyet csinálni. Vagyis én csak ezt a programot ismerem erre. Berakod a képeket és lehet rá szöveget szerkeszteni. Szerintem nem nehéz csak türelmesnek kell lenni, míg összehangolod a képeket a zenével.
2010. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen meg van ez a program.De hogy kell használni?
2010. dec. 28. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt küldök egy képet róla :

[link]

2010. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.Mostmár annyi a bajom hogy nekem angol és hát nem nagyon értem,nem lehet valahogy magyarul? :S
2010. dec. 28. 08:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és még az hogy a képekre hogy írom rá a szöveget?
2010. dec. 28. 08:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez még kérlek írd meg. :(
2010. dec. 28. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom ,hogy előbb csinálgass ilyen gyakorló videókat és menet közben szép lassan mindenre rá fogsz jönni. Kismillió kérdésed lesz még úgyis,mert ez egy nagyon ügyes kis progi,kismillió lehetőséggel. A képfelírás az csak egy ,a sok közül.
2010. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!