Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok készíteni klippet?

Hogyan tudok készíteni klippet?

Figyelt kérdés
Néztem a YouTube-on szerelmes klippeket és én is szeretnék csinálni, saját képekkel, idézetekkel,de nem tudom hogyan kell. És azt is írjátok meg, hogy hogyan tudok hozzá zenét letölteni és beilleszteni az enyémbe.Nem szeretném feltölteni, csak saját felhasználásra.Tudna nekem valaki segíteni? Előre is köszi mindenkinek!!
2010. júl. 13. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Piszok egyszerű,nyisd meg a gépeden a Movie Makert és utána így :

[link]


és lécci írd meg ,hogy mire jutottál

2010. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ, elvileg holnap lesz időm kipróbálni, amint erre sor kerül egyből írok mire jutottam

köszi

2010. júl. 13. 15:45
 3/4 A kérdező kommentje:

Amit írtál nagyon jó, biztos jól működik, nekem csak annyi problémám van, hogy mire majdnem kész vagyok, lefagy a gépem és kezdhetem az elejétől. :(


De ha lesz több időm, akkor neki fogok ülni, mert amúgy nagyon könnyű és jónak tűnik.


Még a zeneletöltésnél vannak hiányosságaim, de elvileg van, aki meg tudja majd mutatni,hogyan kell.


Mégegyszer köszi Neked

2010. júl. 14. 16:27
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi mégegyszer!!!

Megcsináltam és nagyon jó lett, nagy sikere lett.

Ha érdekel szólj és megmondom, hogy hol tudod megnézni

köszi a segítséget!!!!

2010. júl. 18. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!