Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kell tenni egy buliban?

Mit kell tenni egy buliban?

Figyelt kérdés
Tudom, h sok a béna meg minden, de én jó akarok lenni. Valami videó ami segít jól dancelni? 16/F
2009. jan. 20. 20:24
 1/4 anonim válasza:
100%
nem tök mindegy h hogyan is táncolsz? Föleg akkor ha még jol is érzed magad? Nem kell tul stresszelni , csak érezd jol magad és lazulj a töbiekkel, de a határaidon belül.
2009. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
figyi, az nem te leszel. és minden buliba, minden stilusra másképp táncolnak!! ismerkedj a tánc szokásokkal a buliban, nézelődj, addig csak picit mozogj a zenére, és rá fogsz érezni!!! találd meg a saját izlésed, nézz ki vkit, aki szerinted iszonyú jól táncol és utánozd, vésd az agyadba és otthon tükör előtt tedd ezt. de ha VALÓBAN szereted a zenét, magadtól fogsz mozogni!!! a zenére figyelj és a bensődre CSAK, és már táncolsz is. ami fontos. mindig táncolj otthon!! csak úgy, ha jó zene megy, ha jó kedved van, ha randira hivtak, stb..ruhákat is próbálgathatsz közben, ez jobban azonosit a buli érzettel. gyakorolsz és ismerkedsz a testeddel közben, és le fogod a gátlásaidat is küzdeni ezzel. és bizz magadban!!
2009. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm..
2009. jan. 21. 17:10
 4/4 A kérdező kommentje:

Megpróbálom majd akkor remélem sikerül :D.


Amúgy meg most néztem valamely más topicban és ez is nagyon tetszik, ilyen tudásra hol lehet szert tenni? Próbáltam, de nem nagyon megy.. :D

2009. jan. 21. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!