Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy buliban tegnap nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban tegnap nagyon sok minden történt, nemtudok pár dolgot hova tenni (? )

Figyelt kérdés

keritbuli volt, olyan kettő-két és fél órát biztos hogy kettesben töltöttünk a lánnyal, a téma természetesen a mi kapcsolatunk volt. végül is az jött le az egészből hogy igenis eltudná velem képzelni, csak fél a csalódástól mert már egyszer csalódott egy nagyot... azt is megbeszéltük hogy mindketten táplálunk egymás iránt valamit, csak nem tudja hova tenni. ezután mindketten mentünk az utunkra de utána történtek nyak csókolgatások, szájra puszik, plusz filmezésnél hozzám bújt és végig simogattam. szerintetek van jövője ennek az egésznek? (ő benne egy korty alkohol nem volt)


mert én nem tudom hova tenni... de nagyon félek a koppanástól :| holnap tudunk csak találkozni, meg átbeszélni ezt az egészet ^^


2011. máj. 2. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:

hát majd kiderül h mi lesz a hnapi beszélgetés vége.

am az okos döntés volt h nem smároltad le a bulin. lehet h megbántad volna v valami (akkor még ezt nem lehetett tudni.) sok sikert! (hány évesek vagytok?)

2011. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen, szerencsére azért én is észnél voltam :D


17 amúgy

2011. máj. 2. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha még sokat átbeszéled, akkor tuti koppansz.
2011. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úton vagy. Hajrá! :)


Legközelebb csókold meg, ne kérdezősködj. Ha megadod neki a lehetőséget, hogy döntsön rólatok, azzal a kezébe adod az irányítást. A nők pedig nem szeretik, ha nem a férfi kezében van az irányítás. Egy alkalmas pillanatban smárold le, töltsétek el kellemesen azt az időt, mint barát és barátnő. Aztán a végén megkérdezheted, hogy "ugye akkor most a barátnőmnek tekinthetlek?". Egy végigsmárolt este/délután után erre nem fog tudni nemet mondani.

2011. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg egyáltalán ne smárold le. Ráérsz majd 2-3 hónap után, ha tényleg szeretitek egymást. Amúgy csak egy rakás szívfájdalom a vége, amikor látod fél év után másik pasival.
2011. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló hány éves? talán 1 év után már a kezét is megfoghatja :)

2-3 hónap után smárolás? jó. én már az új,romlott generációba tartozom, de azért ez túlzás.

2011. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Átbeszélni? Mi bánatos fenének kell ezt átbeszélni? Találkozol vele, lesmárolod, aztán kész.... Ha túlbeszéled azzal elizéled az egészet, főleg ha vannak a csajban ilyen bizonytalan lelki sérülések.

21f

2011. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor nem beszélünk át semmit, oké :D
2011. máj. 2. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:

mit nem tudsz ezen hova tenni?

ki kell próbálni és kész

2011. máj. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!