Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Heelo! Én egy 16 és 3/4 éves...

Heelo! Én egy 16 és 3/4 éves eMo boy vagyok ciki ha még utcán feltupírpzott barna hajjal mek ki. A szemem kihúzva vastagon és méybordó rúszt kenve arcomra, számra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok divatemo. Igazi tiszta érzelmes eMo vagyok

Amúgy szrongásos problémáim vannak, úgyhogy arra szedek gyógyszert


2010. dec. 10. 18:57
 1/3 anonim válasza:
szerintem a rúzs és a szem kicsit durva, már bocs. az emo nem egyenlő a b*zival...
2010. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dörrmee válasza:
hm. ne haragudj, de szerintem ha igazi érzelmes ember vagy.. akkor mindek a sok gönc meg a magadat vagdosás? és győszködni az embereket, h te aztán emo vagy. én nem vagyok emo.. érzelmes vagyok és szeretnék majd egy érzelmes pasit magam mellé, de az férfi legyen... lesz egy nem emo barátnőd és tovább tart elkészíteni a frizud mint az övét?? kihúzni a szemed?? nem akarlak lehordani.. de ez sztem elég fura.. a 4 éves kislányok próbálgatják anyuci rúzsát!
2010. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez most kamu, ugye?
2011. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!