Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha valaki táncosnő az ciki és...

Ha valaki táncosnő az ciki és gáz?

Figyelt kérdés
Imádok táncolni és van egy osztálytársam aki discoba jár tancolni ugy mint gogos lány. Nincs benne semmi rossz, mindegyik lány aki táncol veluk egyetemre jár és párkapcsolatuk van. Csak táncolnak, felmennek a szinpadra és lejonnek utana mennek haza. A vélemények megoszlanak, van akinek tetszik van akinek nem. A ti véleményetekre is kiváncsi lennék. Bele mennyek vagy inkább ne?
2009. jan. 17. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Én tudom, hogy sok táncoslány semmi rosszat nem tesz, de nem ez az átlag. Elég rossz a hírük, ezért előítéletekkel vannak velük szemben, nem sokba nézik őket. Csak az tudja, hogy rendes a lány, aki ismeri, mások mást gondolnak róla. Én nem mennék a helyedben, de ez persze csak az én véleményem. Ha nagyon szeretnél és nem érdekelnek az előítéletek, akkor úgy is mész. De ha tiszteletre és megbecsülésre vágysz, akkor inkább ne tedd. Azt hozzáteszem, hogy nekem nincsenek előítéleteim, de ismerem az embereket a koromnál és a tapasztalataimnál fogva, és bizony sztereotípiákkal élnek általában...
2009. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is úgy gondolom, hogy a táncoslányok többsége, tényleg csak táncol és aztán annyi, megy haza. Viszont a megítélésük alapvetően más, és az emberek véleményét megváltoztatni ezirányba nem lehet. A köztudatban a gogo girl összekapcsolódik a konzumlányként és kész. Én sem vállalnám be, inkább megyek teszkóba árufeltöltőnek, mert bár én is nagy ívben teszek az emberek véleményére, azért itt nem egy új hajszínről van szó, ami vagy tetszik vagy nem, hanem hogy qrvának tartják az embert vagy nem. Szóval annak nem örülnék, ha ez a pletyka terjengen rólam, és nincs se kedvem, se időm, hogy egyfolytában ezt cáfolgassam.
2009. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem értek egyet az előző válaszolókkal, szerintem semmi rossz nincs ebben. Nyugodtan menj el táncoslánynak, a tánctudásod, az önbizalmad biztos javulni fog, az előítéletekkel ne foglalkozz, egy részük nem tudja megkülönböztetni a táncosnőt valami egyébtől vagy egy kicsit féltékeny vagy tényleg nem is tudja miről van szó. Az ilyenekkel ne foglalkozz, ha jól érzed magad benne, akik ismernek úgysem fognak elítélni. Sőt, ha lenne lehetőségem én is szívesen vállalnék ilyen táncot. :)
2009. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!