Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná nekem...

Valaki lefordítaná nekem angolra ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

1966-ban bátyjaival a the jackson 5 együttes tagja.Apjuk,joseph jackson volt az együttes menedzsere.michael 1971-ben szolókarrierbe kezdett

és sikerei miatt a "pop királyának"is nevezték.1982-es albuma a thriller minden idők legnagyobb példányszámban elkelt albuma.ő volt az első afroamerikai

előadóművész akinek klipjeit rendszeresen játszotta az MTV.

A Billie Jean című dalhoz készített klip volt az áttörés,ezt követte a Beat It és a Thriller című dalok klipje.

Jackson az 1990-es években is gyakran szerepelt az MTV-ben.

Televíziós sikerei mellett számos nehéz tánctechnikát népszerűsített.

Jackson több mint 300 millió dollárt gyűjtött,adományozott és 39 segélyszervezetet támogatott.

Az énekes a '90-es évek elejétől egészségügyi problémákkal küzdött.


Michael Jackson tragikus hirtelenséggel tavaly június 25-én,életének 50. évében hunyt el.


Élete folyamán többször is bekerült a Guinnes Rekordok Könyvébe,többek között a "Minden idők legsikeresebb előadója" címmel.13 Grammy díjat kapott.

13 alkalommal volt kislemeze listavezető az USA-ban szólókarrierje alatt.Több, mint 750 millió eladott lemezével méltán érdemelte ki a World Music Awards

legtöbb felvételt eladó szólóelőadó díját.



billie jean:[kép]


beat it:

ez a thriller album 3. kislemeze melyen eddie van halen játsza a gitárszólót és 1982 dec 9-én jelent meg.a dal később 2 grammy-t nyert.

a beat it a billie jean-nel egyszerre szerepelt a top 5-ben,ez a dal 3 hétig volt első.



thriller:


az azonos című album 7 kiadott kislemeze közül az egyik ez volt,a nagyklemez pedig amerika történetének legnagyobb példányszámban eladott albuma volt.Rod

temperton szerzeménye melyben a színész vincent pirnce jellegzetes horror szövege is hallaható,a lista negyedik helyéig jutott.

----------------------------------------------------------


lécci minnél gyorsabban!nagyon sürgős!!nagyon megköszönném nektek!!:)a lehető legpontosabban

köszikösziköszii!!


2010. nov. 15. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
google fordító a baráááááátod...:D
2010. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!