Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Thevr kedvelők/nézők/rajongók!...

Thevr kedvelők/nézők/rajongók!Titeket zavar HH-ban Balázs jelenléte?

Figyelt kérdés

Volt már róla kérdés gyk-n, és többnyire negatív, most egy darabig nem tűnt fel, mert elment nyaralni, de megint visszatért, és most hogy megszoktam hogy ketten vannak tűnt fel hogy zavaró...

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem baromi felesleges oda, egyáltalán nem egészíti ki a két fő karaktert, lapos, unalmas, jellegtelen, teljesen háttérmunka kompatibilis figura.

Miért kell erőltetni?



aug. 22. 01:22
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek, ne szerepeljen, végezzen háttérmunkát
Kedvelem, örülök hogy szerepel
7 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
(Azon gondolkodtam hogy Pisti direkt gyűjt ilyen dominálható figurákat maga mellé, hogy megtudjon maradni elsővonalas szereplőnek)
aug. 22. 01:27
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Pisti helyett kellene szerepelnie Jani mellett. Viccet félretéve mondom.
aug. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem, vannak jó meglátásai.
aug. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Van egy feje, de a belseje rendben van, kicsit csiszolhatna az illemtudásán, de tök szerethető, elég nagy valószínűséggel sokkal nagyobb gyökér lenne, ha nem tesz bele jópár év aktív önreflexiót az ügybe. Pisti mellett ütemben maradni egy analitikusabb jellemmel instant törések a lendületben, kicsit Csiszár Jenő vagy Nika György utánérzés így, de tényleg csak kicsit, és semmi olyan nincs, amit ne lenne képes megugrani.

Azt mondjuk adnám, ha nem hallanám már a szájából így 2024-ben, hogy "mindent is".

aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Olyan, mintha nem merne megszólalni a műsorban és egy sokszor másodpercek elmennek azzal, hogy tényleg átvehesse a szót Istvántól és ne érezze ránénézsre kellemetlenül magát.
aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom, pont hogy Pistit meg a baromságait unom mocskosul. Hörögve mondja a hülyeségeit, azt hiszi ő a magyar Buddha a bölcsességeivel. Holott csak egy vidojáték függő láncdohányos majom.
aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!