Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a TheVR új...

Mi a véleményetek a TheVR új tagjáról, Balázsról?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
A Thevr már rég nem olyan mint volt. Jani és Pisti erőltetten csinálják. Egyedül a Tech csatornájukat nézem mert az nem unalmas.
2019. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem ismerem, főleg meg személyesen nem. Ha így lenne, akkor sem ítélném el, mert az nrm az én dolgom. Az első válaszoló nagyon jól leírta. Szerintem is lapos és unalmassá vált a csatorna. Az erőltetett oltogatás, az, hogy Janinak kb minden videóban az a szerep jut, hogy Pistivel egyet ért az nekem már rég nem a klasszikus értelemben vett The VR-t idézi. Régen csíptem őket, már leiratkoztam róluk.
2019. dec. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
En miatta nem neztem a lego streamet
2020. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy ők aztán nagyondemegmondták hogy nem lesznek kettőnél többen meg nem dolgoznak össze mással, meg nem lesz más tartalom csak az és ez. Úgy 4-5 évvel ezelőtt. Ahhoz képest. Naugye, pénz beszél. Minden hasonló csatorna ezt műveli.
2020. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
98%
Egy borzalmasan unalmas ember. Annyira nincs személyisége hogy az már fáj, borzasztóan cringe. Nem véletlenül nem jut neki a vágáson kívül sok szerep, amikor happy hourban szerepelt kb fingani sem tudott mert mindenki próbál vele beszélgetni a chaten de úgy csinál mint akit seggberaktak és rabszolgaként kezelik ott.
2021. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom, minek erőltetik oda minden reggel a Happy Hour-be. Néz, mint Rozi a moziban meg néha morog egyet. Ránézni is gyötrelem, annyira lehúz a kisugárzása. Ez a véleményem.
máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!