Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen rossz sorozat...

Miért lett ilyen rossz sorozat a Star Wars: Az akolitus? Az IMDb-n 3,9 pontot kapott a tízből.

Figyelt kérdés

júl. 24. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Túl sok volt a lezbiboszi.
júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mert Leslye Headland valószínűleg elmebeteg.
júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
82%
Szerintem nem volt ennyire rossz. Azért pontozták így le, mert nagyon politikailag korrekt lett. Azaz fehér ember szinte nincs is a sorozatban, max a háttérben. Kérdés, hogy ez mennyire korrekt a fehérekkel szemben. De ha ez nem zavarja az embert vagy túl tudja tenni magát ezen, és a sztorit, karaktereket és látványt nézzük, akkor ez egy teljesen közepes sorozat. 5-6 pont lenne a reális. Legyen 6, mert a fénykard párbajok marha jól sikerültek, az nálam felhúzta kicsit.
júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a négyessel, tényleg nem olyan rossz, mint amilyennek mondják. Csak sokan kiakadnak ezen a woke-os hülyeségen, a sok női karakteren stb. ez nagyon rányomta a bélyegét a sorozat megítélésére. Nézd meg az előzetesek like-dislike arányát! Sokan már ekkor lehúzták. Igaz a párbeszédek sokszor nagyon gyengék, meg néhol a stori is unalmas, de nálam 10/8-at ért el.
aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
A történetre meg az érdekes karakterekre kellett volna gyúrni az ostoba PC, woke, SJW checklist helyett. Vicc hogy manapság már nem egy történet és/vagy karakterek köré készítenek filmet, hanem van egy lista amin ki kell pipálni a feketét, az X darabszám nőt, a meleget, a leszbit, a kínait stb. és eköré próbálnak valami sztorit felhúzni. Ez lesz az eredménye, az emberek többsége továbbra sem kér ebből. A filmművészet maradjon meg annak, ami az eredeti célja: szórakoztatni. Ne az akarja megreformálni a társadalmat. Nem arra való.
aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem tetszett. Egy jó kis nézhető sorozat volt a Star Wars univerzumban.


4-es Engem például nem zavart, hogy ázsiai meg fekete bőrű volt a két főszereplő. Egy kitalált világban is csak fehérek élhetnek? 😀 (Hipózzuk ki Yodát is) Ez inkább akkor zavaró, ha egy történelmi filmben lennének néger vikingek, vagy kínai lenne az angol király.


Sokan írták, hogy ez a legmelegebb SW sorozat. Azon kívül, hogy az elején elmondták, hogy 2 nő az erő segítségével teremtett életet nem volt más.

aug. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
53%

Nem tudom, engem fehér férfiként zavar, ha egy filmben, sorozatban nincsenek fehér férfiak. Hiszen velük tudok a legjobban azonosulni. Ebben a sorozatban tényleg nem volt egy sem, max a háttérben, de az is genya volt.


Egyébként meg a Star Wars rajongók többsége fehér férfi, szóval a disney saját maga alatt vágja a fát. És nem, nem zavarnak engem sem az ázsiaiak, feketék, de legyenek benne fehérek is!

aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!