Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ilyen kánikulában milyen...

Ilyen kánikulában milyen program lehet még Budapesten egyedül?

Figyelt kérdés

Panelban lakom, nincs klíma, és nagyon nehezen bírom, így minden nap megyek valahova. Nincs hű de sok pénzem, de eddig ezekre el tudtam menni:

-mozi

-könyves kávézók

És ennyi. :) Kirándulni szinte mindig megyek, de ezt a kánikulát nem bírja a szervezetem, tartósan a melegben rosszul leszek, hiába iszom eleget.

Strandon is voltam, de eléggé leégtem, úgyhogy pár napig most az is kimarad. Tudtok jó ötleteket, ahova még el lehet menni ilyen melegben?


júl. 16. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
menjél cukrázdába,egyél jó sütiket meg fagyit.
júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Melegben rosszul vagy, strandon leégsz, otthon nehezen bírod... te ilyen tipikus városi pehelycukor stillű lúzer vagy akit ha megcsíp egy szúnyog amputálni kell a karját vagy mi?


Én egy tanyasi vadember vagyok 45 fokban lekapálok 12 órát a termőföldön a napon gond nélkül utána beszálltam a markoloba 60 fokos fülkébe és elkezdtem aszfaltozni hobbibol mert spártai kemál vagyok nem ilyen töltelék aki megszédül a betonon

júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kedves Vezető ***** válasza:
71%
Ilyen melegben nem igazán van jó program. Szenvedés az egész, enyhíteni lehet, de az inkább a szenvedés enyhítése, mint jó program. Izzadt, zombi emberek mindenhol, olvad a vaskorlát ha hozzáérsz, sehol 1 árnyék..
júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Valamelyik plázában nézelődni, legalább klíma van..
júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat igen, inkabb a plazak, kolyves boltok.
júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!