Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen jó babás programok...

Milyen jó babás programok vannak egy vasárnapi kánikulában?

Figyelt kérdés
Strandra még nem megyünk (sztem még nem Neki való, és tömeg is van), viszont nagy hőségben a nap nagy részén még a sétát sem ajánlják. Nem akarunk itthon ülni egész nap. 5 hós a Kisfiam. Van valakinek vmi jó ötlete?(Budapestiek vagyunk.) Köszi!
2010. júl. 7. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Valam i jó kis hűvös erdőbe elmehetnétek, vagy a Budavári Labirintusba , más nekem sem jut eszembe hirtelen.
2010. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normafához ilyen idősen már tavaly kivittük a kisfiamat. Egy délutáni kirándulás nagyon felfrissíti a családot!
2010. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom, írtad, hogy nem, de én csak a vízpartot tudom elképzelni ebben az időben.
2010. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz, mert még elég pici a babád az élményekhez, nagyon meleg is van. Neki program még nem igazán van, esetleg babaúszás, ringató, a hűvösebb órákban Állatkert, Tropicarium, de még ez is csak a felnőtteknek szórakozás egyelőre, a babának max. percekig. Otthoni kis pancsolás, zenehallgatás, táncolgatás, bábozás?
2010. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 6.5 hós a lányom, de ugyan ilyen gondokkal küzdünk. Nem tudok hova menni vele, szintén Pestiek vagyunk.
2010. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!