Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » PC fejlesztésre költsem a...

PC fejlesztésre költsem a pénzt, vagy motoros jogsira/motorra?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje ezen gondolkozom, hogy melyik legyen. Szeretek videójátékokkal játszani, és sokat is játszok, viszont az egyik nagy álmom, hogy motorozzak. Mindegyiknek meg van az előnye és hátránya, azt tudom, de hogy melyiket lenne célszerűbb választani?


Közel 500 ezer lenne a keret mind a kettőre. Tudom, ha a motorozást választom, ennyi nem lesz elég egy motorra, de legalább a jogsi + felszerelések már meglennének, és onnantól gyűjthetnék rá. A PC-t viszont egyből megtudnám venni. Jelenleg egy egész jó gépem van, 1080p-be játszok, de váltani szeretnék 1440p gamingre, oda pedig a mostani setup már nem lenne elég. Nem szeretném elcseszni a pénzem, így valamilyen tanácsot/segítséget kérnék a döntéshozatalban. Köszi előre is!



júl. 9. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a pc-re kezdj el inkább gyűjtögetni szeptemberben.


a jogsit meg nyilván motornál még fagyok előtt le kellene tenni....

júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kedves Vezető ***** válasza:
20%
Kemény az élet..
júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a lelked mélyén te is tudod, hogy Orbán Viktornak kéne adnod. Gondolom hallottad, hogy jelenleg is békemissziót folytat, hogy mi nyugalomban és biztonságban élhessünk. Viszont a háborúpárti nyugati politikusoktól nem kap támogatást, ezért a mi felelősségünk, hogy a békemisszió folytatódhasson. A gép és a motor semmit sem fog érni, ha itt is kitör a háború. Ezekre pár nap/óra alatt összeszeded a pénzt Magyarországon békeidőben. Most a legfontosabb, hogy a békemisszió elérje a célját, ezért utald át ezt az összeget Orbán Viktornak. A békének ára van.
júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Mivel a véleményem a motorokról az, hogy én nem is engedném, hogy utcai forgalomra engedélyezett járművek legyenek, így csak a PC fejlesztés jöhetne szóba.
júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
csatlakozom a 4-eshez
júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy tolnád, mint én, erős vason, durván jó ízléssel, semmit nem akarva villantani, amit a gép magától nem tesz észlelhetővé, érezhetővé, akkor azt mondom, motor. De mivel nem ismerlek, és mivel tudom, milyen kevesen vagyunk mi, akik kincsen ülnek és nem akarnak zajt csapni vele, azt kell mondjam, pihenj! Ne mások szemén lásd magad, tudd mire gyűjtesz, és soha ne felejtsd el elvégezni a szorzást, onnantól a tiéd, a többi csak idő.
júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban vonz.
júl. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

A 4-es és az 5-ös véleménye tisztán tükrözi, h soha nem motoroztak....



Játszani most is tudsz, van mivel.

Motorozni óriási élmény, de neked kell döntened.

júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

És az miért is számít? A közút közlekedő közeg, az utca pedig élettér. Huszadrangú szempont a te motorozási élményed.

júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
mind2 hülyeség. 1440p gaminggel nem lesz kb. smemi különbség a mostanihoz képest, a motorozás meg csak pénzégetés jobb esetben, rosszabb esetben szerv donor leszel...
júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!