Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ausztriába szeretnénk menni...

Ausztriába szeretnénk menni autóval, a Family parkba. Segítenének?

Figyelt kérdés

Kisfiamat szülinapjára szeretném meglepni. Ennyire messze még nem vezettem, ráadásul külföldre sem. Monorról indulnánk. Érdekelne a véleményetek a parkról és az odajutásról is. Autópályára nem mennék fel, inkább megoldanám nélküle.

Szállást esetleg tudtok ajánlani? Nem kell szálloda, nekünk elég csak egy kis panzió is, ha van jól bevált helyetek. Akár Ausztria, akár Sopron.



tegnapelőtt 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi Szolnok mellől szoktunk járni

Autópalyara már pont nem sajnálnám a pénzt Egyébként nagyon jó a park és a belépő kb12 ezer Ft és korlátlanul lehet használni a játékokat.

130 cm-től mindenre felülheta gyerek .

Mivel este hatig van nyitva a park biztos nem mennék Egyébként GPS simán odavisz soprontól már csak 15 perc

tegnapelőtt 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem a pénzt sajnálom rá, hanem tartok az autópályán való autózástól. Tudom, hogy mellékutakon is ugyanúgy érhet bármi baj, de az autópálya nekem nagyon mumus.
tegnapelőtt 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
pont hogy az autópálya a biztonságosabb de mindegy
ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!