Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmagyarázná nekem valaki,...

Elmagyarázná nekem valaki, mitől vicces a "hawk tuah" videó?

Figyelt kérdés

[link]


Én istenbizony nem vagyok valami besavanyodott boomer, szeretem a vidámságot, a nevetést, de ezen nem sikerült jót derülnöm.


Pedig az internet népe felrobbant ettől (a tengerentúlon legalábbis). Valaki egy magyarázattal tegye lehetővé, hogy nagyot nevessek 🥹


jún. 25. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a kiválasztott.
jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többek között feltettek egy kérdést neki, hogy mitől őrül meg egy férfi az ágyban. És a lány válasza az volt, hogy szerinte attól amikor orális szex során első körben ráköp a bránerre, csak ezt így adta elő, egyszerűen, lazán, viccesen, hangutánzással, délies akcentussal.
jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 Ez világos.


De mitől ér ez annyit, hogy több millióan ezen nevessenek?

jún. 25. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert általában, ha feltesznek egy ilyen kérdést az emberek 99,99%-a zavarba jön. Ő viszont a legnagyobb magabiztossággal rávágta a választ lazán, viccesen.
jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt nem a nagy humoron van a lényeg, hanem hogy bevállalós volt a csaj és megmondta a tutit.
jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4-5


Értem. Köszönöm a lehetséges megoldásokat.


Bár magam továbbra sem tartom népszerűségére érdemesnek ezt a jelenséget, el kell fogadnom, hogy mást ez szórakoztat.

jún. 25. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem szórakoztat, mert sok nő álszent és épp ezért díjazom, hogy mennyire őszinte volt, én simán járnék vele. Szerintem szexi.
jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!