Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek is durva ez az...

Szerintetek is durva ez az új, dinamikus jegyárusítás az Operában?

Figyelt kérdés
Brutálisan felháborító szerintem, hogy az az előadás drágább, ahol már több jegy fogyott. Máshol is van ilyen?
2023. nov. 3. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából a világ minden repülőjáratán például.
2023. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

SOK helyen így van külföldön is, minden jegyes helyen és eseményen.

És igazuk is van. Ha valami kapós, azért magasabb ár kérhető. Meg ugye nem kötelező menni.

2023. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ha van sokszor ugyanaz az előadás, akkor miért is csinálják ezt? És ha valakinek csak egy dátum jó, az fizessen többet? Ez nem a Ryanair hanem a Magyar Állami Operaház


És mi az, hogy nem kötelező menni? Szerintem okés, hogy fizetni kell a színházért, de nagyon nem mindegy, hogy mennyit

2023. nov. 3. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"3/3 A kérdező kommentje:


És ha van sokszor ugyanaz az előadás, akkor miért is csinálják ezt? És ha valakinek csak egy dátum jó, az fizessen többet? Ez nem a Ryanair hanem a Magyar Állami Operaház


És mi az, hogy nem kötelező menni? Szerintem okés, hogy fizetni kell a színházért, de nagyon nem mindegy, hogy mennyit"


1.: Ahhoz mi közük, hogy neked mikor van szabadidőd? Éttermekben is van szakaszos ár, igen, idehaza is.


2.: Ahhoz mi közük, hogy neked mire telik, mire tudsz/akarsz költeni? Nem kötelező oda menni. És nem is a gyermeked rákgyógyszere a téma, csak egy jegy.

2023. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végtelenül egyszerű. Amire a piacon nagy a kereslet, annak felmegy az ára. És teljesen mindegy, hogy a Ryanair vagy a Magyar Állami Operaház.
2023. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nehogy már a Magyar Állami Operaház és a Ryanair egy kategória legyen... Nem az, szívesen kifiezetem a 15ezret a Diótörőre, de ha véletlenül nem veszem meg és másnap már 35ezer, akkor nehogy már én legyek a hülye pcsa hogy kiakaszt.
2023. nov. 11. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!