Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt jelezte a jegyárusító...

Azt jelezte a jegyárusító oldal, hogy nincs több jegy de utána pár órával már volt. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű hiba volt csak? Akkor most biztosan vannak még jegyek? Jegy.hu oldalról van szó egyébként. Nyugodtan vehetek akkor jegyet, ha most azt jelzi van még? Azt hallottam megbízható oldal, csak most emiatt kicsit beparáztam (könnyen parázós típus vagyok).

Úgy volt, hogy ott voltam az oldalon és nézegettem az üres helyeket (sok volt) aztán pár perc múlva, amikor visszatértem az oldalra már azt jelezte mind elfogyott. Pár óra múlva, amikor megint visszamentem, viszont megint volt.

Szerintem csak egy hiba lehetett, de mégis parázok. Nyugtassatok meg légyszi!


(Nem tudom jó kategóriába raktam-e a kérdést)



2019. júl. 26. 01:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel a helyet ahová a jegyet akarod venni mert ott biztosan tudják.
2019. júl. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Visszamondhatták, vagy ha valaki elkezd vásárolni, lefoglalja neki a rendszer X percig, hogy ne vegyék meg előle a jegyet amíg fizet. Sima konkurenciakezelés.
2019. júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!