Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ért itt valaki nagyon a...

Ért itt valaki nagyon a weblapos-flashos dolgokhoz? Egy flash játék oldal forrásában van egy FlashVars rész, ami a játékban megjelenő nevemért felelős, azt szeretném átíni, hogyan tudom ezt úgy, hogy utána is megnyíljon az oldal rendesen?

Figyelt kérdés

Szóval ez egy online játék, ahova fel lehet menni vendégként és regisztrálva is, és a vendég neve egy sorszámmal az lesz, ami a FlashVars részben meg van adva. (!Vendeg_[szám], és én ezt akarom átírni) Hogyan tudom módosítani ezt úgy, hogy utána is ugyanúgy megnyíljon a játék?


Próbáltam letölteni a weblapot, és átírni a FlashWars-t, de így nem az internetről, hanem az én gépemről nyitná meg az oldalt, és nyilván így nem tölt be.


Ez gondolom ez hozzáértőnek csak egy fél perces művelet, de én nem értek hozzá. Tehát az kéne, hogy az én gépemről nyissa meg az átírt weboldalt, de ami nincs a gépemen, azt ugyanúgy internetről próbálja betölteni.



2018. jún. 14. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Rég volt, de Flash programozó voltam (akkor is temették a Flasht egyesek, de ma már, ugye, ténylegesen elavult, persze oldalak vannak még, de már az én gépemen sincs Flash rég).


Nem, ez nem fél perces (a probléma felfogása is több) és ha az oldal úgy van megírva (én úgy szoktam volt, nem véletlenül), hogy helyből tölti a cuccokat, akkor nem fogja a te gépedről megnyitva máshonnan tölteni őket.


Már ha jól fogtam fel a dolgokat s képzelem el, hogy mi is ez, a leírásból azért nem 100% világos a szitu.

2018. jún. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!