Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes elmennem holnap buizni?

Érdemes elmennem holnap buizni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Holnap van ilyen discoszerűség a környéken egy szórakozóhelyen... am rengetegen lesznek, de nagy hely... van egy lány aki azt mondta szívesen táncolna velem.. igazából mondhatjuk h baromirondvagyok, szóval esélyem nincs nála, meg ezt már ő is mondta... de szóval mégiscsak örülne ha táncolhatna velem, legalábbis ezt mondta... de szerintem ez kb olyan 10 perc lenne, utánnameg nemtoom. a nyakán lógni nemszeretnék, mert az biztos szarul jönne ki... de akkor még mit lehet csinálni egy olyan buliba ahol senkit nemismerek? csajozásra esélyemnincs mert.. mert nemvagyok egy szép látvány... (Az arcom és a súlyom) mástmeg nemigazán lehet.. szerintetek elmenjek? :/
2010. okt. 14. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
elírtam a kérdést.. lol.. "bulizni" akart lenni.. még ehhez is bénavagyok..
2010. okt. 14. 20:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha vágysz bulizni és szeretnél a lánnyal is táncolni még ha rövid ideig is akkor menj el! Aztán hátha mégis összefutsz ott valami ismerőssel akivel el leszel vagy esetleg megismerkedsz mégis valakivel. Tudom rondának tartod magad de lehet valakinek pont te tetszel..tudod ízlések és pofonok! Szerintem menj el, ha nem lesz jó hazamész. Veszteni valód nincs max. a belépő ára azt meg ki lehet bírni!

2010. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vasbeton93 válasza:

Miez a gyenge szövegelés h nincs esélyed nála, béna vagy stb...??

Baszod, talán lenne valami esélyed (nemcsak) nála ha nemlennél ilyen nyámnyila, szeddmár össze magad. Ha elhívott táncolni akkor menj, számít rád.Talán kisül belöle vmi. Am hány éves vagy?

2010. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nah voltál ?:) Milyen volt ?


(első)

2010. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
voltam. szar. a csaj vadidegen (számomra) pasikkal vonaglott. kikészültem. wáh.
2010. okt. 22. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!