Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Cringebait-et hogyan ismerte...

A Cringebait-et hogyan ismerted meg ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Feldobta az algoritmus, megtetszett
Bálnától
Bandrás-tól
a podcast vendéget ismertem, miatta kattintottam
gyűlölködő Csúf emberek rant-rant videójából
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
A mit?
2023. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Ebből a kérdésből fogom, miután tákeresek.
2023. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
64%
Szerintem Andrástól, de már leiratkoztam róluk (Bálna, Bandrás és Cringebait).
2023. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

#3.

Én se követem már őket.

Bálna nagyon ellenszenves, láttam az egyik stream részletét Barni-ról ahol 2 másodpercenként megállította a videót csak hogy belekössön valamibe. Bandi meg nem a régi azóta hogy Fair Right Ádám felmosta vele a padlót.

2023. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

"Bandi meg nem a régi azóta hogy Fair Right Ádám felmosta vele a padlót." - Ez mekkora égés volt már xD. De azért próbálkozott :D Azóta volt egy egyetem tvs szereplése valamint szerepelt a nyílt sisakban is ahol szintén ő volt a tudatlanabb az összes közül. Alig mondott valamit de amikor mégis akkor is valami nagyon alap általános dolgot. Nem értem miért erőlteti ezt a politikai vonalat. :D


BB nekem is ellenszenves. Úgy viselkedik néha mint ha valami nemesi származású báró vagy hasonló lenne míg mások az egyszerű emberek meg parasztok lennének. (Itt gondolok a videósokra akit megkritizál vagy esetleg csak úgy adott emberekről általánosságban ha szóba kerülnek). Kegyetlen káros a fiatalokra nézve. Mondjuk a barátja is Bandi. Ha jól emlékszem Bíró Milánt azért kritizálta meg mert az a szót használta, hogy "jösztök" és hogy ez milyen gáz, proli vagy valami ilyesmi mondott. Mikor ez egy keleti magyarországi borsodi/szabolcsi nyelvjárás. Komolyan mondom bicskanyitogató néha egyes megszólalása.

2023. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
*ő volt a legtudatlanabb
2023. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Ahogy láttam egyre több embernek nem tetszik hogy Bálna folyton ugyan azt a néhány embert veszi elő újra és újra. De ha legalább káros lenne a tartalmuk de nem, egyszerűen csak uncsi. Bálna kezd már ilyen online bully stílust felvenni. Az tetszett hogy Dancsó az rossz mert hogy ő csinált egy pár videót Kettnerről miközben Bálna egy külön csatornát szentelt a Csigér Alexékra való reagálásainak.

2023. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Mivan?
2023. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A cringebaitnek annyi. Mert Bandi mainstream videós akar lenni.
2023. dec. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hamburger kóstolás hajrá.
2023. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!