Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom ilyen...

Mit kellene csinálnom ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Szóval TikTokon csinálok ilyen cosplay-eket meg ilyenek kb 2 éve. Lassan egy éve annak, hogy megismertem egy lányt aki most kezdett el közeledni és elkezdte, hogy szerinte milyen cukik lennénk együtt, "crush-ol",szeret meg ilyenek és erre én is elkezdtem nyitni felé. Erre pár napja elkezdte, hogy hagyjam békén stb a semmiből és letiltott a személyes profilján. Aztán én megnéztem egy másik accon és van barátja, de az a szegény gyerek nem tudja, hogy miket írt a háta mögött(egy csomó intim dolgot h mit csinálna velem stb). Na és a másik profilján még nem tiltott le. Mit kellene csinálnom? Letiltsam én is? Mert igazából ő egy ideig mindig ott volt és támogatott stb de a semmiből most ez lett. Gondoltam h elmondom a "barátjának", de nem akarom az oldalam amit több mint 2 éve építek belekeverni valamibe amiből botrány lesz.

2023. júl. 9. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nehéz és érzékeny helyzet lehet, és megértem, hogy tanácstalan vagy. Itt van néhány dolog, amit figyelembe vehetsz:


Kommunikáció: Első lépésként érdemes lenne beszélned vele arról, hogy miért változott a viselkedése és miért hagyott békén. Próbálj megnyílni, és tisztázza a dolgokat közösen. Lehetséges, hogy félreértés vagy más külső tényezők befolyásolhatták a viselkedését.


Tartsd távol magad: Ha a viselkedése zavaró és sértő, és úgy érzed, hogy nem kezeli a helyzetet megfelelően, fontolóra veheted, hogy távol tartod magad tőle. Tiszteletben kell tartanod az érzelmi határaidat és gondoskodnod a saját jól-létedről.


Beszélj barátaiddal: Találj olyan barátokat, akikkel megoszthatod a helyzetet, és akik támogatni tudnak. Lehet, hogy ők adhatnak neked további perspektívákat és tanácsokat a helyzettel kapcsolatban.


Barátjának elmondás: Elgondolkodhatsz azon, hogy beszélsz a lány barátjával, de ez egy bonyolult döntés lehet. Mielőtt így döntesz, fontolóra kell venned, hogy ez milyen hatással lehet a kapcsolataidra és a helyzet további alakulására. Gondold át alaposan, mielőtt megteszed, és fontos, hogy az őszinte szándék vezéreljen, hogy tisztázhass dolgokat.


Idő és távolság: Végül fontos megérteni, hogy az ilyen helyzetek időt vehetnek igénybe, és az érzelmek kavargása normális. Adj magadnak időt és távolságot, hogy feldolgozd az eseményeket, és koncentrálj a saját jól-létedre.


Emlékezz arra, hogy mindig tiszteletben kell tartanod magad és az érzelmi határaidat. Ne feledd, hogy a támogató barátok és a pozitív környezet segíthetnek átvészelni ilyen helyzeteket.

2023. júl. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Amikor én letiltok valakit de csak egy profilról, ezzel azt jelzem (akár tudat alatt) hogy várom, hogy felkeressen tehát ilyen passzív agresszív viselkedés (hiszti).

Bár ebben az esetben inkább játszadozik a csaj veled is és a barátjával is, én megmutatnám neki a beszélgetéseket.

febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy pillanatnyi több időt nem tennék a dologba. Semmire nem reagálnék. Számodra megszűnt. Legyen boldog, úgy ahogy van. Nem a te dolgod megmenteni sem a kapcsolatát, sem a jövőjét.
febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!