Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nekem annyira hiányzik,30...

Nekem annyira hiányzik,30 évesen jártok még bulizni, hova?

Figyelt kérdés
Minden este mehetnékem van, legszívesebben autóba ülnék és döngetném a zenét (főleg ha lenne:)), de a barátnőim máshogy vélik, velem van gond? Megszokom majd az itthonlétet?
2010. szept. 30. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én novemberben leszek 30, hát igen néha hiányzik a buli.Régen jártam hetente, aztán havonta, aztán elmaradt. Most még itthon vagyok a kisfiammal, de 2 hét múlva már dolgozom. Egyszer-kétszer voltam barátoknál, de kevésbé bírom már az éjszakázást. De majd szülinapomon biztos megyek egyet bulizni!
2010. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is a kisfiammal vagyok itthon:), de ő még csak 5 hónapos..

Én nagyon jól bírom az éjszakázást, igazából ezért is vágyom talán mert 2-ig simán fennt vagyok, de ezt nem nagyon értik, én sem:(

2010. szept. 30. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok, de bennem is nagyon bennem van, hogy menjek. Imádok táncolni, imádom, ha a kedvenc zeném dübörög :)

Csak sajna szinte az összes barátnőm már babázik, egyedül meg nem lenne azért az igazi.

Szerintem normális, hogy szereted jól érezni magadat, nyilván hatalmas az életkedved, életigenlésed. 30 évesen meg még bőven bőven fiatal vagy, és nyilván nem kell leírni magadat, és befásulni, beszürkülni. Szerintem néha a nagyszülők átvállalják egy-egy estére a picit, hogy mehessetek a pároddal kicsit kiereszteni a gőzt.

2010. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem a barátnőiddel van a gond, mi gyakran összejárunk a baráti társasággal egy óriásit bulizni, hajnalig táncolunk.


http://www.youtube.com/watch?v=Ks1iXOBUdAY


és ilyen zenékre táncolunk :))

ha erre valaki fintorog, az nem engem minősít azt gondolom :)

2010. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:), bár sajna ezzel csak az tudatosul h nekem nincs olyan barátnőm akivel mehetnék...
2010. szept. 30. 18:33
 6/6 A kérdező kommentje:
ja, és tök jó ez a Shakira szám:)
2010. szept. 30. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!