Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint 3 hónapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 3 hónapja együtt vagyok a barátommal és sose megyünk együtt szórakozni, ez így normális, mert nekem Ő nagyon hiányzik amikor nincs ott és bulizni se tudok úgy? !

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát.. ha a barátod nem egy bulizós fajta, akkor nem is nagyon fogod rávenni hogy elmenjen veled szórakozni.

Nálunk ez pont fordítva van, barátom a bulizós én meg az otthonülős.. Amikor neki kedve támad bulizni (nem rendszeres bulizós, hanem max 3 havonta 1x-2x) akkor elmegy haverokkal kocsmába esetleg diszkóba és elvan intézve.. Persze a haverjait én is ismerem és tudom hogyha valami hülyeséget csinálna akkor elmondanák nekem a többiek. De ha nem is ismerném a barátait akkor is elengedném gond nélkül, mert tudom hogy nem csalna meg.

Na de szerintem beszéljétek meg ezt ti is és ha te szórakozni akarsz akkor menj ha engedi, de ha nem tudjátok megbeszélni akkor szerintem felejtős a kapcsolat.

2009. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyne!Előző!Jó naiv vagy a pasid barátai majd pont neked árulnálűk el ha csajozgat!!!Érdekes szemlélet,de ha téged ez megnyugtat,akkor áltasd magad továbbra is ezzel.Még ha jóban vagytok is A te barátaid,vagy az övéi!?Logika!!!!!!
2009. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak: NEM csak az ő haverjai, hanem közös haverjaink vannak és TUDOM hogy nem csalna meg..
2009. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha te mondod!
2009. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!