Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy melyik színész fogja játszani a szereplőt a darabban?

Figyelt kérdés
Mikor utánanézek egy színházi előadásnak és megnézem a szereposztást, egy szerephez két színész van írva. Jegyvásárlásnál honnan tudom hogy melyik nap melyik színész szerepel? Vagy ez hogy van?

2022. aug. 8. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudni előre. Aznap már tudni lehrt, de addigra megvan a jegyed. Bármi közbe jöhet akkor is ha előre el van tervezve, ez~rt van több színész ugyanarra a szerepre.


Ez ilyen. Lutri.


Amikor az Operaház fantomját néztük oltári mázlim volt, mert Sasvári Sándor és Mahó Andrea volt, és miattuk mentem.

Arra a napra kértem a jegyet (szerda volt talán) amikor tudtam hogy ők szoktak lenni. Bejött. Szerencsére egyiküknek se jött közbe semmi.

2022. aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb színház kb. egy hónappal előtte kiírja a honlapra.
2022. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!