Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valóban megszűnt a Napiszar.co...

Valóban megszűnt a Napiszar.com oldal?

Figyelt kérdés
Én nem igazán jártam fel csak régebben, de haveroktól sokat hallottam róla. Úgy tudom főleg prostituáltak kiposztolásával foglalkozott az oldal lebuktató jelleggel, amit sokan nehezményeztek mivel gyakran az illető telefonszámát, FB oldalát is kiposztolták. Lehetséges, hogy a prostik futtatói bekeményítettek és kinyíratták az oldalt? Vagy az Opitz Barbi nevű énekes prostituálttal lehet összefüggésben?

2022. júl. 21. 11:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de szerintem ekkor XSS bug nem lehet az oldalon, hogy egy postba írt kód miatt felülírja a teljes oldalt ezzel az üzenettel. De majd megnézem, csak most épp nem tölt be még ez sem :)
febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amúgy az ügyszámra én is rákerestem mielőtt írtam volna ide.. de nekem úgy tűnik, hogy elég kevés ügy van fent az oldalukon (és as szám alapján is látszik, hogy hiányosak).. talán az ügyek nagy része nem publikus és nem teszik oda fel.
febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Most is betölt, és a fenti poszt megjelenése óta még 2 db 2 óránként időzített poszt is kiment az oldalra.

Opera VPN alól külföldi IP-vel a Cloudflare nem enged tovább (gyanítom ez csak a VPN elleni védelem), de magyar IP-vel megy.

febr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én nem postot látok.

Magyar IP címeim vannak. A fenti üzenet jön be és nem postban. (a teljes visszadott HTML ez)


Külföldi IP-vel Cloudflare-s hibaüzenetet kapok: "Sorry, you have been blocked"


Digi-s IP-vel valóban bejön az oldal és ott postban van az üzenet screenshoton. Gondolom az internetszolgáltatók sorban veszik át a tiltást és némelyik szolgáltató még nem jutott oda.

febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha csak magyar szolgáltatók tiltják, a mai világban már annyira általános a VPN használat, hogy olyan nagy érvágás nem lesz. Az már inkább, hogy az oldal már rég halott és a forgalom a töredékére esett vissza, lassan nincs kinek hiányozzon az oldal ha esetleg végleg megszűnik.

A csúcson nem hagyták abba, méltósággal már rég nem tudják befejezni az oldalt, egyszerűbb ha lelövik és végleg elfelejtjük.

febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De külföldről meg tiltja maga az oldal... bár nem értem miért... szóval megfontolhatnák, hogy elérhetővé teszik. Persze tőlem megszűnhetnek... néha ránézek, de azért nem halok bele ha nincs :)
febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
41%
tor böngészővel megy
febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, úgy néz ki végül csak engedélyezték a külföldi IP-ket. Így megy tor-ból. Gondolom más módot nem találtak.
febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!