Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valóban megszűnt a Napiszar.co...

Valóban megszűnt a Napiszar.com oldal?

Figyelt kérdés
Én nem igazán jártam fel csak régebben, de haveroktól sokat hallottam róla. Úgy tudom főleg prostituáltak kiposztolásával foglalkozott az oldal lebuktató jelleggel, amit sokan nehezményeztek mivel gyakran az illető telefonszámát, FB oldalát is kiposztolták. Lehetséges, hogy a prostik futtatói bekeményítettek és kinyíratták az oldalt? Vagy az Opitz Barbi nevű énekes prostituálttal lehet összefüggésben?

2022. júl. 21. 11:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Úgy tűnik hogy nincs hivatalos kapcsolattartási felülete az oldalnak, hogy konkrétan megmondják mi van. A káoszt kihasználva pedig sokféle egymásnak ellentmondó komment születik. Van aki azt állítja hogy támadja őket és ezért állt le az oldal. Egy másik légből kapott kommentelő azt mondja hogy a hatóságok kapcsolták le, egy harmadik magát moderátornak kiadva azt mondja, hogy csak felkészülnek a további támadások ellen és addig áll, majd egy negyedik szintén magát szerkesztőnek kiadó szerint az oldalt már nem érte meg fenntartani, ezért lekapcsolták.
2022. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2022. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Számtech részlegen már hetek óta ment erről a témáról a beszélgetés.
2022. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

A lepontozások alapján ezek szerint nem igaz amit leírtam.


állítás: "Van aki azt állítja hogy támadja őket és ezért állt le az oldal."

forrás: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

komment: "Tőlem biztosan nem kértek, és nem is kaptak adatokat az oldal üzemeltetőiről eddig. A webszerver még mindig él, DDOS alatt van. Nincs hatósági átirányitás, a szerver pingelhető, tartalom mögötte van."


állítás: "Egy másik légből kapott kommentelő azt mondja hogy a hatóságok kapcsolták le"

forrás: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

komment: "Elkapták őket. Most adják ki az összes szerkesztő adatait, IP cimeit, hogy kevesebb büntetést kapjanak."


állítás: "harmadik magát moderátornak kiadva azt mondja, hogy csak felkészülnek a további támadások ellen"

forrás: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

komment: "Biztos forrásból tudom (az egyik moderátor vagyok), hogy az oldal vissza fog térni. Egyelőre a biztonság a legfontosabb szempont, hogy több ilyen terheléses támadás ne következhessen be. De ha - az amúgy igen elavult - biztonsági rendszer update-je végbe megy, az oldal természetesen visszatér majd."


állítás: "egy negyedik szintén magát szerkesztőnek kiadó szerint az oldalt már nem érte meg fenntartani, ezért lekapcsolták"

forrás:

[link]

2022. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
uhh régi szép idők... 2008-2010 környékén emlékszem hogy jó volt, rengeteget lehetett röhögni a Höre rap-tól a Hoolie-bulikig és a rendőr-lánya-szappanoperáig... aztán hanyatlani kezdett és kb 2010 után már nem is néztem... csodálom, hogy eddig húzta.
2022. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
nem tölt be 1 hete megszünt
2022. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
24%
Müxik! Elérhető. Lehet megint répát faragni :D
2022. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát, most nagyon úgy néz ki, hogy egy évre letiltották.

Legalábbis Magyarországról... nem tudom ezzel tud-e bármit is kezdeni az oldal.

febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

TÁJÉKOZTATÁS


Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság NAIH-6288-5/2023 számú végzésével, 365 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére különleges személyes adat jogellenes hozzáférhetővé tétele miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja az információs önrendelkezési jogról és információszabadságról szóló 2011. CXII. törvény 61/A. § (1) bekezdésének b) pontja.

febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen ügyszám a NAIH oldalán. Nem az oldal helyett jön be az üzenet, csak egy posztba tették ki. Ahogy a rendőrségi leveleket is, aminek szintén nem volt semmi következménye. Jó kis clickbait, a Napiszarnak már évek óta leáldozott és csak vegetál.
febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!