Miért nevetek mindenen?
Képes vagyok olyanokon nevetni hogy:
Cserbenhagyásos gázolás hfjsk amongusos világító cipő, apa stb. Mellette viszont szerintem okos vagyok, legalábbis iskolában kitűnő vagyok, szeretek olvasni meg kreatív dolgokat csinálni, tehát annyira nem halálos ez a dolog,de olyan orbitálisan nagy hülyeségeken nevetek hogy az hihetetlen. Valami baj van velem? 😰 Ki fogom ezt valaha nőni vagy így maradok?
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
Sok oka lehet.
Lehetsz érzéketlen, akár örömödet is lelheted bizonyos (negatívnak tartott) dolgokban, legszebb öröm a káröröm és ilyesmik; de van, aki a nevetéssel a szorongását oldja.
Kurt Vonnegutról (meg amúgy a nővéréről, Alice-ről is) köztudott volt, hogy zavarba ejtő helyzetekben felnevetett, ezért időnként elég érzéketlennek vagy/és kárörvendőnek tűnt, vagy csak egyszerűen érthetetlen volt a nevetése.
Speciel ő nem nőtte ki élete végéig sem.
Az, hogy amúgy okos vagy és stb, teljesen lényegtelen.
Nem nagyon tudunk rólad semmit, szóval itt ne várj szerintem választ, ha zavarónak érzed, keresd meg a suli pszichológusát.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!