Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sopronban járatosak! Egy...

Sopronban járatosak! Egy szórakozóhelyet keresek, mi a neve, hol van?Lásd alább.

Figyelt kérdés

Nagyon jó emlékeim vannak, ott voltunk kiránduláson, és voltunk egy szórakozóhelyen.Nem tudom meg van e még, ez még 2009-ben volt. Átmentünk a síneken, patakon meg ilyen parkos területen,kb. ahol az Erzsébet liget van, majd nem túl sokat mentünk és befordultunk egy utcára ami már városias volt de nem teljesen belváros, és ott bal oldalban volt. Egy disco volt ott valami óriási egyetemi buli lehetett, kidobókkal, tánctér körben oszlopok, szélen asztalok, egyik oldalt pedig egy nagy hosszú pult, balra volt egy lépcső és felül volt egy körgaléria ahol szintén voltak asztalok, csocsó stb.

Ezelőtt voltunk egy másik helyen, erre is kíváncsi vagyok, az is a arrafele volt a sínek, parkok fele de mintha az jobbra lett volna. Egy kocsma volt, bejárat körül nagy üvegablakok és pult mellett is volt egy szűk hely ott is voltak asztalok, jobbra nagyobb tér és egy lépcső felfele le volt zárva hogy zártkörű rendezvény. Néztem ez mintha a Greens lett volna, de nem emlékszem hogy egyetem területére mentünk volna be. Ez nem volt olyan belvárosias helyen. Hátha van olyan aki esetleg pont akkor tavasszal ott volt.



2022. jan. 27. 18:47
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem is a Greenre gondolsz, az egyetem mellett. Azt nemrég zárták be sajna. A Smaut (akkoriban még schmauser) felújitották azóta, nem tudom, hogy nézhetett ki régen.
2022. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!