Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sopronban járatosak! Egy...

Sopronban járatosak! Egy szórakozóhelyet keresek, mi a neve, hol van?Lásd alább.

Figyelt kérdés

Nagyon jó emlékeim vannak, ott voltunk kiránduláson, és voltunk egy szórakozóhelyen.Nem tudom meg van e még, ez még 2009-ben volt. Átmentünk a síneken, patakon meg ilyen parkos területen,kb. ahol az Erzsébet liget van, majd nem túl sokat mentünk és befordultunk egy utcára ami már városias volt de nem teljesen belváros, és ott bal oldalban volt. Egy disco volt ott valami óriási egyetemi buli lehetett, kidobókkal, tánctér körben oszlopok, szélen asztalok, egyik oldalt pedig egy nagy hosszú pult, balra volt egy lépcső és felül volt egy körgaléria ahol szintén voltak asztalok, csocsó stb.

Ezelőtt voltunk egy másik helyen, erre is kíváncsi vagyok, az is a arrafele volt a sínek, parkok fele de mintha az jobbra lett volna. Egy kocsma volt, bejárat körül nagy üvegablakok és pult mellett is volt egy szűk hely ott is voltak asztalok, jobbra nagyobb tér és egy lépcső felfele le volt zárva hogy zártkörű rendezvény. Néztem ez mintha a Greens lett volna, de nem emlékszem hogy egyetem területére mentünk volna be. Ez nem volt olyan belvárosias helyen. Hátha van olyan aki esetleg pont akkor tavasszal ott volt.



2022. jan. 27. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak ötleteim vannak, az első valahol a régi Déli pályaudvar épülete lehetett a Baross úton vagy a vele szemben lévő kollégium alagsorában lévő Club -1 (ez úgy tudom bezárt), a másik helyszín pedig a Schmau vagy Schmauser szerintem, de csak tippek.
2022. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 meszike91 ***** válasza:
talán az egyik a deep, de az már megszűnt
2022. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen a deep rémlik már ahol a buli volt. ez hol található pontosan?
2022. jan. 28. 20:49
 4/11 meszike91 ***** válasza:
2022. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez a Deep ez kívülről talán, bár belül nagynak tűnt a kinti képhez képest. Emeleti része is volt ez meg földszintes. Meg nem volt ennyire romkocsma jellegű emlékeim szerint, inkább modern, bár időközben fel is újíthatták. Mikor zárt be egyébként? Még keresgélek tovább.
2022. jan. 29. 00:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első biztos a Colosso volt vagy valamelyik utódja...bár én csak kétszer voltam nem is a hely hanem a közönség volt a gáz...aztán volt a Free nevü másik szutyok...a deepet kizárnám a leírásodból kb 60nm volt az egész hely...Schmauser talán a másik hely de ott meg soha nem volt galéria...
2022. jan. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek egy sörözőben voltunk igaz voltak páran de nem sokan. Nem volt buli ott lenn nem egy olyan nagy hely volt de nem is egy kiskocsma jellegű fiatalok voltak. SZerintem ez a Greens volt kár hogy nincs róla külső kép. Bár nem emlékszem hogy egyetemi épületek lettek volna körülötte utcáról nyílt és kerthelyisege sem volt.

Ahol a nagy buli volt az a második hely. Néztem a Colosseot az valami új hely nem? A earthon még nincs is rajta az épület. Még arra a Bugocsiga nevű helyre gondoltam de az utca jobb oldalan van es nem is igy nezett ki a bejarata. A Deep bejárata ismerős meg a lépcső benn de biztos hogy nem egy fél lakasnyi volt.Sok ember befert. Nincs itt olyan aki akkoriban 2009 ben bulizott? Ők biztos tudnák

2022. jan. 29. 10:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkoriban nagyobb szórakozóhely a Dáridózó lehetett ott,az később leégett,azóta volt red club,colosso meg úgy minden. Másik a Green lehetett,az emeletes(volt). Búgó,deep biztos nem,azok kicsi helyek.
2022. márc. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ezekrol nincs kép lehetoleg nappali ami jol latszik?
2022. márc. 16. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem saját nincs sajnos,ha rákeresel neten a nevükre,talán találsz
2022. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!