Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az van hogy engem letiltott...

Az van hogy engem letiltott az instagram és mit kéne csinálnom hogy ne legyek letiltva és vissza kapjam ? Írtam már az instagramnak akik így segíthetnek,tudtok rá valami megoldást? Szerintetek vissza kaphatom a profilom?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat!

2021. okt. 20. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel bolcsen hallgatsz rola hogy miert tiltottak le, igy csak azt tanacsolhatom, hogy tanulj meg ertelmesen fogalmazni, hatha akkor elkerulod a tovabbi felreerteseket a kommunikacio soran.
2021. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából foggalmam sincs miért tiltották a profilom vagy arról se hogy egyeltalán tiltották-e,azt se tudom pontosan hogy mit tudnék csinálni úgy ténylegesen hogy vissza kapjam de ha tudnál segíteni nagyon megköszönném!
2021. okt. 20. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
De miben kene segitseg? Azt se tudni mi a helyzet, csak te latod mit kapsz vissza, amikor megprobalsz bejelentkezni.
2021. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt kapom vissza hogy ez a profil már nem létezik meg hogy a felhasználó nevem már nincs meg csak úgy hogy Instagram-felhasználó de így ennyi, és írtam ugye az instagram helpes cuccnak kérvényezni a letiltás vissza vonását de azt kéri hogy erősítsem meg hogy én vagyok az a profilimon belül de nem tudok belépni a profilomba úgy hogy erősítsem meg hogy biztosan én vagyok az a személy? Konkrétan semmi eamilt, smst nem kaptam amikor letiltottak azt olvastam az instagram helperes cuccon hogy akkor közösségi irány nyelveket vagy jogszabályokat sértettem meg mert akkor azonnali tiltás jár figyelmeztetetés nélkül, és a vicc az hogy nem csináltam semmit szó szerint semmit azon a napon instámmal, mégis random kaptam rá egy tiltást. De amúgy se csináltam semmi olyat ami miatt, tehát nem raktam ki pucér képeket, nem fizettem le követőket csak rendes felhasználója voltam, ennyi.
2021. okt. 22. 06:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj másikat, ilyen egyszerű...
2021. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!