Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a francot csináljak egy...

Mi a francot csináljak egy lakásban bezárva, 2 hétig, szinte egyedül?

Figyelt kérdés
Karanténban vagyok a diáklakásomban, a nap nagy részében egyedül vagyok. Már sz@rrá hallgattam minden zenét, sz@rrá filmeztem magam, a youtube összes videóját végignéztem, chateltem órákat. Olvasni nem nagyon szeretek Mit lehet még csinálni? Vannak ötleteitek? Szétunom az agyam ....17f Ezt a kérdést is unalmamban írom. Irjatok ha akartok, mesélek mindent, lányok inkább ha lehet (nem társat keresek ,csak nem szeretek idegen kanokkal dumálni) habár attól is már hányingerem van lassan hogy irkáljak.

2021. szept. 9. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el 3D-s programot tanulni:) jót lehet vele szórakozni, és létre is tudsz hozni új dolgokat, meg hasznosan töltöd el az időd.
2021. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 A solid edgetől is fosok már ,csak akkor inditom el , ha muszáj xdd De egyébként jó tipp lenne, köszi.
2021. szept. 9. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a gyakorikérdésekes toplistát és sorjában mindenkiről gyűjts össze minden személyes információt, minden lehetséges forrásból.
2021. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!