Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy telt eddig a nyár?

Hogy telt eddig a nyár?

Figyelt kérdés
1-től 10-es skálán

2021. júl. 17. 11:36
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
19 szavazat
 1/1 moozygoo ***** válasza:
100%

Számomra 6 kb. - átlagosan, amolyan semmilyen.

Lassan itt a vége, és nem sok mindent csináltam.


Egyszer kinéztem a Budapest Gardenbe mikor volt covid utáni nyitó buli, még sosem voltam ott. Szétnéztem ittam egy (számomra méreg drága sört), aztán jöttem is haza.


Megismertem a népszigetet, Duna part mentén sétálás közben ott kötöttem ki teljesen véletlenül, de csak szét néztem, láttam az ember tömeget és hazajöttem.

Azóta kollegákkal voltunk ott egyszer iszogatni, ha társasággal megy az ember akkor tényleg nagyon klassz, hangulatos szórakozóhely.


A foci EB-t végigkövettem itthonról, a hat órakor kezdődő magyar meccset cégnél néztük kollegákkal kivetítőről, az remek élmény volt.


Vettem egy sima, lábbal hajtós rollert, párszor mentem vele melóba spórolva a BKK-n.

Ha valaki tud klassz helyet ahol végiglehet rollerezni ne tartsa magában :)


Beszereztem pár új PS4 játékot, az is jó időtöltés számomra.


Elkezdtem ismerkedni a szálas teákkal, ez egy remek új gasztro élmény számomra.


Elkezdtem futni járni, az is egy egész jó sport.



Szeretnék még elkezdeni edzőterembe járni, hogy kicsit összeszedjem magam, mert az utóbbi években kicsit lejtmeneten vagyok.

Amit még jó lenne a nyáron:

-13 kerület környékén új hobbikat megismerni, elkezdeni ahol lehet ismerkedni, új barátságokat kötni

- 1-2 nagyobb buliba is jó lenne elmenni, még sose voltam például semmilyen fesztiválon

- jó lenne legalább egyszer valamilyen strandra kijutni, Pesten még sose voltam

Utolsó kettővel az a legnagyobb bajom, hogy egyedül és vadidegenekkel nem igazán érezném szerintem jól magam, barátaim pedig az utóbbi években szinte 0-ra redukálódtak.

2021. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!