Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Oregairu-ben tudnátok segíteni?

Oregairu-ben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Light noveles kérdésekre nem szokott sok válasz érkezni, de muszáj rákérdezzek, mert az interneten képtelen vagyok erről infót találni.

Szóval az Oregairu, avagy a Yahari Ore no Seishun Lovecom wa Machigatteiru, avagy a My Youth Romantic Comedy is wrong as I expected anime mennyit dolgoz fel a light novel 14+3 kötetéből? Nekem nem úgy tűnik, hogy lesz még évad, de van pár elvarratlan szál. Valószínüleg amúgy így is, úgy is elölről fogom olvasni, szóval tudnátok segíteni?



#anime #Yahari Ore no Seishun Lovecom wa Machigatteiru #My Youth Romantic Comedy is wrong as I expected #My Teen Romantic Comedy SNAFU
2021. ápr. 17. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Legközelebb guglizz rá. Én is azt csináltam.


Season 1 covers the Volumes 1 - 6 of the Light Novels, while Episode 13 of the anime covers the Volume 6.5 (Short Volumes 6.25, 6.50, 6.75). An OVA episode was bundled with the limited edition of the first video game, which was released on September 19, 2013. It covers part A of Volume 7.5.

2021. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ami azt illeti, rágugliztam, és ezt meg is találtam, de az anime 3 évados, és a harmadik évadról tudtommal semmilyen ilyen infó nincs. :) Legalábbis én nem találtam, hajlamos vagyok felületesen keresni.

2021. ápr. 17. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha belekattintasz a linkekbe, kiadja.


This third and final season will cover volumes 12-14 with the anime and light novel, concluding the series.

2021. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

Mondtam, hogy rossz szokásom felületesen keresni.

2021. ápr. 17. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szokj le róla! Most kerestem helyetted, mert ilyen kva jófej vagyok, de a gyakorikérdések nem egy "guglizz helyettem" szolgálat.
2021. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!