Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Építő jellegű kritikára lenne...

Építő jellegű kritikára lenne szükségem a csatornámmal kapcsolatban! Mi a véleményetek?


2021. márc. 13. 11:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor megpróbálom valahogy úgy hogy "építő kritika" legyen:


Az animációk legyenek ennél sokkal de sokkal jobb minőségűek.

A videóknak legyen valami cselejménye, ami esetleg még humoros is.

Ha saját szinkront csinálsz, akkor ne zs kategóriás mikrofonnal vedd fel, és próbáld meg valami normális minőségben "elszínészkedni" a szinkront.

2021. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na látod ez már sokkal hasznosabb volt. A animációt próbálom fejleszteni, de akkkor a videók csak havonta fogom kiadni. A téma főleg story és bemutató lesz. A humor szubjektív, így elég nehéz lesz ezen javítani. De akkor ézek Stand up comedyket. A hangot a előző embernél leírtam, hogy hogyan javítom.
2021. márc. 13. 12:19
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia. Első vagyok.

Kevés dologban értek egyett az utánam következő válaszolóval.

Szerintem komolyabb probléma nincs az animációval, ha tényleg ez lenne a baj, már rég le iratkoztak volna Radicsról is, mert neki is voltak(?) paint-es, kis béna animációi.

A hang tényleg nagy probléma, mondtad, hogy sietsz, de ha szánsz rá elég időt, hogy felvedd, pl 6-7x felveszed újra és újra, akkor, hogy abba tudd végre hagyni, muszáj leszel rávenni magad egy normális felvételre. Pl amikor én csinálok egy videót, ami mondjuk 10p én többször is el szoktam mondani a dolgokat, hogy vágásnál a jobbat rakhassam be, ne az elsietettet.

A humor. Mhe, azzal így nincs baj. Minek bele eröltetni dolgokat. Ha nem akarsz bele rakni humort, akkor nem kell, és ahogy mondtad, ez szubjektív, pl én egyáltalán nem hiányoltam, amíg nem mondta a másik válaszoló, fel se tünt.

Konzekvencia. Amikor megnyitom a youtube csatid, olyan mintha minden videót csak oda lenne dobva. Semmi egységek nincs benne. Továbbra is mondom, hogy ez valszeg már csak engem zavar, nem feltétlen "hiba". Pl nincsenek egységek címek. Itt nem arra gondolok, hogy kell lennie minden "sorozatnak" egy név, de pl én minden videómnak próbálok valami vicces nevet adni, ami kapcsólodik a tematikához. Borítóképek is össze-vissza vannak. Meg a videók, feltöltés alapján is úgy vannak ott, hogy mikor melyiket volt kedved kirakni. Jön 4 fan-animation, majd 2 saját, aztán 3 fan, stb, ebben sincs semmi rendszer.

2021. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi, a indexképpel szerinted megoldódna ez a rendezetlenség?
2021. márc. 13. 14:57
 15/16 anonim ***** válasza:

Na helló, én alapból nagyon gonosz és kritikus tudok lenni az animcioval és a szinkronnal (de ez az én rosz személyiségem) uuugyhogy ha rosszat mondok ne ölj meg köszi!

Én hajlandó vagyok szembeszalni mindenkivel te ######## emberek hogy lehet oszekeve4ni a hangminoseget a beszedhibaval? Szerintem jó a hangminoseg a korodat nemtudtam beloni szóval arról nemtudok mondani semmit de az biztos hogy nem egy 20 éves fortnite player ül a mikrofon mögött, úgyhogy kitartás basszus van videós amin 1000+ megtekintés van ha rosszul csinálnad nem lenne ennyi.

Akkor ami a minőséget illeti szerintem a 1080p60 meg sok ezt most tapasztalatból mondom a 720p60 nem ocsmány én atalnek inkább arra mert sajnos az animáció a rajz minősége 360p körül van szóval a 720p60 az ajánlott szerintem aztán a 100subos videónal (innen is grat) 2K s minőség Is van ez nekem ugyan nem lenne baj mert 2K s monitorom van de ami itt probléma hogy a videó 480p ben van renderelve szóval a 480 fölött feketeseg van ez a képi minosegehz a többit meg már leirtam.

Annyi hogy ez már nagyon sok ahol vagy úgyhogy becsüld meg amiket írtam tapasztalatból mondom en magam is szinkront tervezek és veszek fel úgyhogy mondható hogy van tapasztalatom.

Na de mára ennyit (egy sub ment tőlem is :D)

2021. márc. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi, erre akkor figyelni fogok :)
2021. márc. 16. 13:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!