Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Építő jellegű kritikára lenne...

Építő jellegű kritikára lenne szükségem a csatornámmal kapcsolatban! Mi a véleményetek?


2021. márc. 13. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rossz a hang. Nagyon rossz. Gyakran nem is értem mit mondasz. Ezzel próbálj meg valamit kezdeni. Az animáció jó, az tökre tetszik. Talán még annyi, hogy a csatornád tartalmát próbáld meg összpontosítani valamifelé, hogy ne össze-vissza legyenek a videóid, hanem legyen bennük valami rendszer, de ez már csak ilyen személyes vélemény, lehet csak engem zavar. Amivel pedig tényleg kezdeni kellene valamit, az a hang.
2021. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen a hangot próbálom javítani. Vettem egy mikrofont, de ez nem javított nagyon a hangon. Meg eléggé izgulok és kapkodok a hangfelvételnél. + van egy kis beszéd hibám, amit a hangos olavasással és a logopédussal javítom. A rendszerezésről egy kicsit kifejtenéd, mert nem nagyon tudom, hogy hol tudnék ott javítani.
2021. márc. 13. 11:32
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Én konkrétan erre nem tudok építő jellegű kritikát mondani, mert ami eddig fent van, az a minősíthetetlen kategóriába esik. No offense, de nekem ez a véleménye.
2021. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
miért?
2021. márc. 13. 11:41
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

Mert minden szempontból minősíthetetlen a kész anyag ami fent van.

Az animációk botrányosak. Ha kimondottan trash kategóriába készülnek, akkor még elmennének, de abból meg hiányzik a humor. Ha meg komolya, úgy nézve nagyon nagyon gyengék. Ahol meg ugye nem másoktól átollózott hang van, ott mint a technikai minőség mind a előadás minősége csapnivaló.

2021. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy nem egy animével egyenlő grafikával készítem a videókat. Ezek a aláóllózott hangokat, úgy hívják, hogy fananimációk. Ha megnéznéd a legtöbb híres ember első videójat, akkor rájönnél, hogy ez a szint a normális kategóriában van bőven. Nem lehet mindenki mögött egy egész csapat.
2021. márc. 13. 11:52
 7/16 A kérdező kommentje:
És én építő kritikát kértem. Erre te csak fikázol és nem mindasz egy dolgot sem amivel fejlődhetne e csatorna. De te biztos te irányítod a hollywood-i filmipart, hogy így oltogatsz mindenkit.
2021. márc. 13. 11:56
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem oltogattalak, emondtam a véleményem, azt tettem amit kértél. Ez a vélemény neked nem tetszett.


Nézz meg mondjuk egy 6 évvel ezelőtti vidman videót. ott se voltak a legjobbak az animációk, viszont ott eleve ez volt a stílus, ő viszont tartalomban volt nagyon erős.


Ha nem jók az animációk, azokat lehet kompenzálni a tartalommal, ha a tartalom nem olyan erős, azt valamennyire kompenzálja ha jó az animáció.


Viszont itt a tartalom és az animáció rész is harmat gyenge.

Sajnálom ha nem ilyen választ vártál, de ez az igazság.

2021. márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De ebben nincs építő kritika. Csak annyi, hogy a animáció és a tatalom minősíthetelen. Ezzel én nem nagyon tudok mit kezdeni.
2021. márc. 13. 12:07
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez olyan, mint azok a youtbe kommentek amikben csak azt írod le, hogy szar vagy
2021. márc. 13. 12:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!