Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem lehet lemondani a youtube...

Nem lehet lemondani a youtube premiumot? többi lent help

Figyelt kérdés
előfizettem ingyenesen egy hónapra kipróbálási célból de nem jött be ma akartam lemondani de tegnap járt le az ingyenes időszak állítólag telefonról akarja majd levonni az összeget de feltöltös vagyok nincs jelenleg pénz rajta így nemtudta levenni gondolom 1 nappal tovább csúsztam így újabb megkezdett hónapot számít ez már fizetős illetve lemondtam de még mindig nincs reklám a youtuben és premium van a bal felső sarokba ilyenkor mi a helyzet?

#reklám #előfizetés #YouTube #telefon telenor lemondás #ingyenes próbaidőszak youtube premium
2020. okt. 25. 11:41
 1/2 A kérdező kommentje:

illetve ezt írja:

YouTube Premium

Egyéni tagság: 2,3 E Ft/hó

Kedves Titok!

Köszönjük, hogy Premium-tag vagy

Az iTunes szolgáltatáson keresztül számlázva.



YouTube Premium

Egyéni tagság: 2,3 E Ft/hó

A jelenlegi fizetési módot nem sikerült feldolgozni.

2020. okt. 25. 11:43
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerult lemondani egy nappal az ingyenes próbaidőszak után ha feltöltöm a telefont levonja az összeget mert egy nappal túl léptem a prémiumot? Nem figyelmeztetett
2020. okt. 25. 15:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!