Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan szórakozóhely...

Van olyan szórakozóhely BP-en, ahova 18 év alattit is beengednek?

Figyelt kérdés
Szalagavatóm lesz (dec. 5.), és bulizni mennénk. A társaságban van egy 17 éves is, és nem akarjuk kihagyni. Lehetőleg olyasmi helyet keresünk, mint a Morrisons 2. Előre is köszi a tippeket.
2008. nov. 28. 17:29
1 2
 11/14 anonim válasza:
53%

Persze, van. Például a Vidámpark. Ez nem jutott eszedbe?

Amúgy szerintem is igaza van az utolsó előtti hozzászólónak.

2008. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
98%

A vidámparkot nem javaslom, nagyon lezüllött állítólag az utóbbi pár évben. Én még 1994-ben voltam ott 8 évesen akkor még kinézett vhogy, akik tavaly voltak azok szerint már teljesen lezüllött.


Egyébként Bp-n lehet, h komolyabban nézik a szórakozóhelyeken, h ki mennyi idős, de nálunk vidéklen abszolút nem. Nincs sok szórakozóhely, és ha bemész egybe az átlagéletkor 14-15 év. Ha az egyik nem engedi be őket akkor átmennek a másikba és a tulaj lehúzhatja a rolót. Igaz ha tényleg komolyan vennék akkor mi simán elférnénk nem lenen tömegnyomor sem, igaz, h kongana az ürességtől.

2008. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
98%
Pesten amúgy tényleg nagyon komolyan nézik, szóval mindenhol kint áll a 2 ajtós szekrény és kéri a személyit :D itt nincs ám szépen mosolygás, személyi vagy nincs buli. én eddig csak zp-t találtam. meg van egy hely az a neve hogy könyvtár, egyetemista bulik szoktak lenni, feelinges kis hely :)
2009. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
08:20 17 évesnek a vidámpark, haha. Ne nevettess
2022. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!