Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Otthoni délutáni szórakozás?

Otthoni délutáni szórakozás?

Figyelt kérdés
Ami nem film-sorozatnézés, olvasás, netezés:)

2020. szept. 4. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg írhatnál te is egy könyvet vagy valami versecskét🤷🏻‍♀️
2020. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár ez nem éppen otthoni de én szeretek fotózni járni, de már volt olyan, hogy átjött hozzám barátnőm és akt fotóztunk. Akkor lehet videót vágni (stream montázs esetleg, vagy bármi amit akarsz, marveles zenés AMW, ennek csak a képzeleted szabhat határt)

Én szeretek textil szobrászkodni is.

Lehet festegetni, rajzolgatni

Esetleg írhatnál novellákat (ne kezdj bele egyből egy könyvbe, nagy falat lenne, hidd el)

Videójátékozni vagy társasozni

Szimulátorozni

Annyi dolgot lehet otthon is csinálni, van még egy csomó, de hirtelen ezek jutottak eszembe

2020. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Süss sütit, tortát, pizzát. Dekoráld ki őszre a lakást, csinálj dekorokat, kirakózz, barkácsolj valamit : )
2020. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Könyveket már írok elég sokat, csak mostanában nincs hozzá ihletem, videójátékozni nem szoktam, nem érdekel annyira, monitort szeretném mellőzni, mert elég rossz a szemem, társashoz nincs társaságom(:D), rajzolni is szoktam, azt fogok is majd a napokban, mert már határidőben vagyok:'(


A sütés és a textilszobrászkodás tetszik, köszi! De ha van még ötletetek, ne tartsátok magatokban!

2020. szept. 4. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Varrás (ha maszkot varrsz az manapság mindenképpen jól jön), hangszeren tanulás, táncolás/edzés (vannak neten nagyon jó átmozgató videók amiket akár emeleti társasházban is lehet csinálni), kép szerkesztő programok tanulása, nyelvtanulás (ok, lehet hogy gyökér vagyok de én szeretek olyan nyelvet tanulni amin nézek egy sorozatot), sütés/főzés
2020. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!